amsterdam için hostel önerileri

/ 2
(bkz: hans brinker budget hostel) fiyatına göre çok iyi bir lokasyon, ücretsiz kahvaltı (en azından ben gittiğimde öyleydi), güleryüzlü çalışanlar ve dahası
(bkz: clicknoord hostel) şehrin karşı yakasında kalıyor ama 24 saat vapur benzeri araçları çalıştığı için bu durum hiçbir sıkıntı yaratmiyor.Bir daha gitsem yine aynı yerde kalırım bambaşka bir havası var bu vapuru gece kullanıp o bisikletle giren çıkan insanlar arasında need for speed gibi skor tutmanın. Temiz, konforlu, çalışanlar güler yüzlü, dışarıda takılanlar çok oluyor çok insanla tanışabilirsiniz.
flying pig uptown ve downtown kesinlikle.
olmazsa camping zeeburg da tavsiyedir.çadırla konaklama çadır onlardan 10 eur.
Amigo Budget Hostel , Amsterdam'daki fiyatlara göre oldukça uygun fiyata yatak bulduğum bir hostel . İnanılmaz yardımsever ve güleryüzlü resepsiyonisleri var . (Türkce ne biliyorsun diyince Adana Adana Adana merkezi söylediler :D) Hostel çevresinde Türk işletmeler var . Çamaşırlarımızı ücretsiz yıkayıp karnımızı doyurup yolluk bile vermişlerdi . Bölge halkı da otostop konusunda oldukça yardımseverlerdi.
youht hostel meetingpoint. amsterdam centraal station'a 5 dakika yürüme mesafesinde yani ulaşımda hiçbir sorun yaşamazsınız şehir merkezi. 10-15 euro arası bir ücret ödeyerek kalabilirsiniz.
zeeburg camping kesinlikle tavsiyemdir bunun dışında dünyada airbn en çok bu şehirde kullanılıyor tercih edilebilir

ayrıca (bkz: the white tulip)
clinknoord hostel, haritada merkezden uzak gibi görünse de üstte dendiği gibi 24 saat 3 dk arayla çalışan ferrylerle 5 dk’dan az bir sürede kendinizi meydanda buluyorsunuz onun dışında amsterdam’ın adeta kesen buz gibi soğuğunda sıcacık, tertemiz, kocaman bir yuva adeta. ilk hostel deneyimimi yaşadığım, her gittiğimde de kaldığım tek yerdir.
4-5 şubat arası amsterdamda olacağım için ucuz ve temiz bir hostel arıyorum yakın zamanda amsterdamda olan ve önerisi olan yazarların mesajlarını bekliyorum :)
flying pig uptown ve downtown yer bulunabilirse mükemmeldir.
onun dışında tabii ki canımız ciğerimiz camping zeeburg da efsanedir kendi çektiğim resmi de buraya bırakıyorum.amsterdam için hostel önerileri - xholocoustx-AQUrU
/ 2