alkol almadıkları sürece dans edemeyenler

benim bu. özellikle de düğünlerde. kaldı ki alkolsüz düğünler yasaklansın diyenlerdenim çünkü ayık kafa kaldırılacak ortam değil kesinlikle. düğün başı grand tuvalet giyinilmiş, herkes şıkır şıkır. alkol servisi sonrasında başlayan gevşemeler. düğün ortası yavaştan kravat gevşetmeler, ceketten sonra yeleği de çıkartmalar. az önce gel haydi iki oynayalım diyenleri reddederken şimdi oturduğun yerde ufak ufak oynamalar. artan alkolle birlikte bi anda sahnede hiç tanımadığın insanlarla karşılıklı oynamak. ankara havasından halayına kadar. aradan zaman geçtikten sonra düğün videosunu izleyip sana video atan düğün sahipleri ve ben neler yapmışım şaşırması, istiklal marşı ve kapanış.swh
mekanda karıştırılan o kadar alkolün üstüne atılan shotların damarda nitro etkisi yapmasıyla vücudun artık kontrolden çıkması da mümkündür.*
dans ettikçe alkolü iyice kana karıştırmakla birlikte gecenin sonunu hiç de iyi bitirmeyenlerdir bazı zamanlar.*
Bu benim ya. Normalde dans etmeyi çok seven biriyim fakat belirli oranda sosyal fobiye sahip biri olarak yabancı bir ortamdayken alkol almadan gevşeyemiyor ve kesinlikle dans edemiyorum.
alsam da yapacağım eylem. yok abi dans etmeği yakıştıramıyorum kendimi. Ha Ankara'yı bilenler için passage'da masaya çıkmışlığım var ama o da av peşindeyken.
Ben +1. Danstan kasıt düğünde göbek atmak flnsa çok içsem de yapmam, hiç sevmem. Aslında bütün eşli dansları öğrenme motivasyonum vardı ve kurslara da gittim gençken ama olmayınca olmuyor.