ahmet can tekin

/ 2
başarılı genç klip yönetmeni . #manuşbaba nın eteği belinde şarkısının klibini çekmiştir.
Bazı insanlar yetenekli doğar bazıları sempatik bu adam ikisi de emin olun :)
MüzikRail in yönetmeni aynı zamanda uzun yıllar televizyonculuk yapmış şimdilerde müzik klipleri yönetmeni
2017 gezginfest sahne yönetmeni.

gezginfestte sahne yönetmeniyken tanıştım kendisiyle. elbette ki bütün yabaniliğimle sevmedim en başta.

festivalin ilk günü,kulise her gittiğimde bunu görüyorum, selamlaşıyoruz çalışıyoruz, birbirimize iş paslıyoruz ama adını bilmiyorum. çok da umrumda değil tabi(swh)
neyse biz organizasyon ekibiyle (bkz: kınay prodüksiyon) telsizler aracılığıyla iletişim kuruyorken, sürekli "bilmem kimden act'ye" diye anons geçiliyordu, sonra birinden de yanıt geliyordu. aynı kanalı kullandığımız için sürekli duyuyorum tabi. sonra ikinci gündü sanırım "act'den yollarda bul beni'ye" diye bi anons duydum. "dinlemedeyim" dedim. o söyledi bir şeyler. tabi benim bu act'nin hangi birim(!) olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. cep telefonumdan kınay'ı arayıp "yahu bu act hangi birim?" diye sormuşluğum var evet. "ne birimi yahu, bizim ahmet can tekin" diyip gülmüşlerdi bana. ama yanılıyorlardı, bence isminin hakkını verecek kadar kalabalık bir kişilik kendisi(swh)

sonradan gereksiz bir çok sevmişliğim vardır tabi. çünkü iyi insandır. sarılmayı sohbet etmeyi bilir. önemser. işini iyi yapmaya çalışır. ayrıca isim konusunda da kapışıyoruz hoşuma gidiyor(swh)
Bir sonraki yönetmenliği nerede ve nasıl yapacağını merak ediyoruz
Müzikrail ın yönetmeni olup aynı zamanda manuşbaba nın eteği belinde şarkısı klip çekimini yönetmiş sempatik,tatlış bir adamdır. Yeni projeleri bekliyoruz
kendisini 3-4 sene önce mabel matiz' in vs fotoğraf ekibinde ya da bilmiyorum diğer sanatçılar festivallerde hep görüyordum. kendisi kesinlikle iyi bir insan ama kötü ve biraz da egoist yönetmen. son zamanlarda interrail grubuyla çok görmeye başladım. umarım güzel işler yaparlar.
Bakayım güzel insan ve bu da yaptığı işlere yansıyor kafa zehir genç yönetmen.
/ 2