53 lira için dünyaları yakan dh üyesi

şuradan görebileceğimiz, son yıllarda en çok güldüğüm ve etkinlendiğim olaylar silsilesi. mustafa resmen kürşad gibi bir ayaklanmanın başlangıcı olmuştur. ödetilen bütün hesapların öcünü alacağız mustafa!
bu durumda ölücü kızlardır, çocuk keriz yerine konmuştur oda gidip parasını almıştır.iki kişi kafeye gidiyosun ve ikiside cüzdanı almamış oluyor durum kızların söylediği gibi olsa bu eleman gelmese ne olacakdı? başlık iki tane kezban kıza dersini veren azimli sıçan diye düzeltilse daha iyi olur. kızlar bide sen ne erkekmissin diye üste cıkmamışlar mı :D ya sen ne kadınlık yaptında karşındakinden erkeklik bekliyosun. bu tipler bacak arasındaki şeyin altından olduğunu düşünür.o yüzden böyle insanlarla oynamaya çalışırlar bence elemana helal olsun.
adama ölücü demişler ama adam haklı abi helal olsun dedim. olay 53 tl meselesı değil zaten eleman ilk anlatışta para muhabbeti gibi anlatmış ama kızların hesap kitlemesine ayar olmuş ve onlara iyi bir ders vermiş. başta yavşama amaçlı salyaları aka aka kızla mekana girmiş olsa da tam bir dava adamıymış hatunlar bundan sonra böyle alengirli işler yapmazlar. kim bilir bu şekilde milletin nelerini yemişlerdir asalaklar. son bir kez daha helal sana mustafa
kızların yaptığı da yanlıştır mustafanın yaptığı da. yerinde olsam asla o 53 lirayı geri istemezdim ama o kızlarla da bir daha muhatap olmazdım.
Helal olsun koca yürekli Mustafa. Dinsizin hakkından imansız gelme durumudur.
dhr ölücüsü olduğu anlaşılan kişidir; tehlikeli bir gruplardır paranın kıymetini bilen kişilerdir.
üniversiteli versiyonlarına gece kulüplerinde, barlarda çokça rastladığımız kız tiplemesine eyvallahı olmayan gençtir. taksim ve bilimum yerlerdeki barlarda üniversiteli kızlar olur. ilerleyen saatlerde tanışılır hatta olay ileri bir boyuta taşınarak masalar birleştirilir ya da kızlar içkilerini alarak sizin masanıza geçerler. garsona da “bizim hesabı bu masaya taşı” gibi kaş göz işareti yaparlar. gecenin ilerleyen saatlerinde kızlar tuvalete gitme, sigara içme bahanesiyle uzarlar. hesap da götünüze girer. ergen yaman çıkmış.
Atın sağ arka bacağını tersten göstermiş reis. Çok gülmüştüm çok .

-1 çay içtim 53 lira verdim . ( en iyisiydi)
-lan paranın yarısını göndermişsin.
+Yarısını da Dilara’dan işte