30 nisan ezhel ankara konseri davetiye çekilişi

/ 2
Edit: 30 nisan tarihinde ezhel konseri için çift kişilik davetiye kazanan arkadaşımız;

-Nephlm

Detaylar posta kutunda, iyi eğlenceler

merhabalar;
gezginsözlük yönetimi olarak, 30 nisanda ankara odtü mezunları derneği vişnelik tesislerinde gerçekleşecek ezhel konseri için, gezginsözlük yazarlarına, çekiliş ile çift kişilik davetiye hediye etmek istiyoruz. çekilişe katılmak için, bu başlığa entry girmeniz yeterlidir. tek çekiliş şartımız, gezginsözlük yazarı olmanızdır. eğer yazar değilseniz, 5 entry girerek yazar onayına geçebilir, yazarlığınız onaylanırsa çekilişe katılabilirsiniz. çekiliş sonucu, başlığa üst edit ile bildirilecektir.

30 nisan ezhel ankara konseri davetiye çekilişi - gezginsozluk-jL4G1

tanım: 30 nisan 2019 tarihinde ankara odtü mezunları derneği vişnelik tesisi, saat 18:00'de gerçekleşecek ezhel konseri için, gezginsözlük yazarlarına çift kişilik davetiye hediye etmek için açılmış başlık.
odtü şenliklerinin yeniden düzenlenecek olmasının mutluluğuyla bu güzel çekilişin mutluluğu bir birine karıştı. bu şahane şenlik havasında ezhel dinlemek çok güzel olacak.
bu konsere kesinlikle gitmeliyim!
Hemen birkaç entry karalıyayım, teşekkürler!
bahar şenliklerinin iptaline üzülmüşken; bu çekilişle sevincimiz katlanmış oldu
şöyle etrafa bakıp “ışıl ışıl her yer” diyebileceğiz tüm o iptal sorunsallarından sonra.
Bizleri de burda unutmadan bu güzel çekilişi yapmanız harikaa, bayadır güzel bir etkinliğe katılamıyordum çekilişi bekliyoruz.
tarihler yüzünden kaçırdığım odtü şenliğinin arkasından tek tesellim olan çekiliştir.
mahlasinin onunde ais oldugu zamanlardan beri dinledigim bence turkce rap'in en yetenekli sanatcilarindan ezhel'in konser cekilisidir
kendisini canli dinlemek henuz nasip olmadi umarim olacak
(bkz: beni de yazın)
/ 2