27 şubat 2020 türk askerlerinin uğradığı saldırı

An itibariyle hatay valisi 9 şehit olduğuna dair açıklama yaptı fakat devlet yetkililerinin açıklamaktan kaçındığı bilgilere göre bu rakam 50’nin üzerinde. Ayrıca bu açıklama gelene kadar muhalif dediğimiz mecralar dahi idlib’de bu zamana kadar etkisiz hale getirilenleri paylaştı. Bir gündem değiştirme çabası oluştu. Cumhurbaşkanı acil güvenlik toplantısı talep etti. Valinin açıklaması dahi bana güven vermiyor açıkçası. ciddi bir açıklama bekliyorum. Kendi savunma bakanlığımız niye açıklamada bulunmadı mesela halen? İnternet teyitsiz bilgi fazlalığından yavaşlatıldı. Genel durum açıkçası tedirgin edici görünüyor.
Edit: imla.
başımız sağolsun
imam kafasıyla devleti yönetirseniz cemaatinizle birlikte altınıza sıcarsınız
gece saatlerine doğru twitter ve diğer internet kaynaklarında duyurulmasına ve yüksek sayılar telafuz edilmesine rağmen, havuz medyasının rejim güçlerine verilen hasarın reklamının yapıldığı, ancak sabaha karşı vali tarafından önce 9, sonra artarak devam ettiği hain saldırıdır. rakamların çok daha yüksek olduğu söyleniyor, umarım olmaz...
hulusi akar ise, konu ile ilgili ambulansların dahi vurulduğunu açıkladı. milletimizin başı sağolsun, geride kalanlara sabır diliyorum.