#tüm turuncuyolcu başlıkları

cercle

Farklı atmosferlerde, işlerini iyi yapan dj’lerin performans sergiledikleri organizasyonların sahibidirler. İzlerken keyifle dinleyebilir veya dinlerken keyifle izleyebilirsiniz. Youtube kanalı üzerinden tüm etkinliklerini dünya ile paylaşıyorlar.

Cercle Youtube Kanalı

radio intense

Bilenler için önemli bir konuma sahip olan, çok fazla bilinmeyen ama işlerini iyi yapan dj’lerin çeşitli mekanlarda canlı performans sergiledikleri ve youtube’da yayınlanan performanslardır.

Radio intense youtube kanalı

big tasty

Mc Donald’s önemli lezzetlerindendir. bacon ile bütünleşik bir burger olduğu için müslüman ülkelerde bulunmayan bir üründür. “Without bacon” versiyonu gözlemlense de aynı lezzette değildir.

Doyurucu oluşu bir yana burgerin içerisinde bulunan sosuda oldukça güzeldir, özlenir.

bal

arılar tarafından çiçeklerden ve meyve tomurcuklarından alınarak yutulan nektarın arıların bal midesi denilen organlarında invertaz enzimi sayesinde kimyasal değişime uğramasıyla oluşan ve kovandaki petek hücrelerine yerleştirilen çok faydalı besindir.

Ayrıca Kahvaltıda tüketilen önemli bir besindir.

reçel

Özellikle kahvaltılarda tüketilen, neredeyse tüm meyvelerden elde edilebilen besinlerdir.

zeytin

Kahvaltıların vazgeçilmez öğelerinden biridir. Aynı zamanda Türk kahvaltı kültürünün önemli ikilemelerinden olan ‘peynir zeytin’ in tamamlayıcı öğesidir.

alanyaspor'u taşıyan yolcu minibüsün devrilmesi

Alanyasporlu 7 futbolcunun Kayserispor ile oynadıkları maçın ardından Alanya’ya dönüş yolunda kiraladıkları özel araç içerisindeyken geçirdikleri ve hepimizi derinden üzen kaza haberidir.

Kazanın ardından ağır yaralanan Çek futbolcu Josef Sural hayatını kaybetmiş, diğer 6 yaralı futbolcunun ise tedavileri devam etmektedir.