#tüm sakallarinboyami entry'leri

elinizin eline değmesi bile zaman zaman seks başlangıcıdır. 4-5 saat durmaksızın seksten sonra artık siz izin istersiniz. yoksa ona göre sorun yoktur.
geçenlerde okul şenliğinde güzel mi güzel, bayağı da havalı gözüken bir kızla bakışıyordum. bakışırken "alla alla niye bakışıyoz ki ya baya güzel" falan diye de düşünüyodum. bi 20 dk falan sürdü bu olay artık gidip bir şekilde muhabbet kurma olayını ciddi ciddi düşünmeye başlamıştım ki!!! çat diye açtı canlı yayın konseri çekmeye başladı. o an neden bakıştığımızı anladım, kız gerizekalıymış.
şu sıralar kafa radyo'da yayımlanan, dünyanın ennnnn matrak radyo programı. daha çok lise 1-2 zamanları(2010) dinlerdim, 9 yıl geçmiş üzerinden, şimdilerde de ara ara giriyorum. zeki abi eskisi kadar heyecanlı değil bence ama yine de candır bu radyo programı.
dün gece ölmüş olan muhtemelen dünyanın en yalancı insanı. üstelik resmi ideolojiye saldırırken egemen ideoloji tarafından da destekleniyordu. tüm bu zırvalayan ve hep aynı odaktan çıkan bu lağımların üstünü kapatacağımız günleri sabırsızlıkla, istekle bekliyorum
2017'lerde, 2018'lerde piyasaya atılmış bir proje için, şaşırtan durumdur. artık gelsindir. lütfendir.