#tüm delinindelisi entry'leri

yok orgy yapmış yok yandan çakmış, tek bi soru bize ne aq? güzel bi anı yaşamışsın kalsın işte.
çadırda, parkta, kumsalda, evde farklılıklar katılarak denenmelidir, hepsinin yeri ayrı, keyiflidir. hergün çadırda, hergün evde, yani monoton devam edilmediği sürece keyiflidir. fazla fantezik ve becerikliyseniz hergün evde olsanız da yeni bir şeyler denenir.
Jahseh Dwayne Onfroy dün itibariyle vurularak aramızdan ayrılmıştır.
dinlediğim, sevdiğim, eğlendiğim, üzüldüğüm kısacası tarzını yansıtmayı başarmış bi insandı, kısa hayatında umarım uzun şeyler yaşamıştır.
r.i.p 1998-2018
bi gün belki, motosiklet yüzünden veya motosiklet üstünde ölebilirim ama sorun yok, öyle bir şey yani. motosikleti bi araç olarak değil, aşk, felsefe ve yaşam stili gibi görmek lazım.
Coldplay - Paradise

cem karaca - deniz üstü köpürür

Stromae - Tous Les Mêmes

thurisaz - endless

foy vance - make it rain
1. araba kokusu asılıysa, alerjiniz olduğunu söyleyebilirsiniz
2. kısa bi süre şoförle göz göze gelip, telefona dönüp, "arkadaş kamp yaptığımız yere gelmiş aracıyla, beni almaya geliyor şuan, köşede ineyim ben vs."
3. "acil arama yapmam gerekiyor, yolun ilerisinde telefon çekmiyor."
4. 5-10 dakika yolculuktan sonra, "ben burada insem yeterli. diğer kamp grubumuzla burada buluşacağız."
5. "ha*ktr abi ya" n'oldu genç "sigarayı yolun kenarında otururken koydum da unuttum" al benden iç "sağ ol abi de, tekel sigarası değil ya, hollandadan geldi"
gibi çoğaltılabilir
yok tatlısu kampçısı, yok tuzlu su, sanki birileri sahil kenarında, diğeri ağrı dağında kamp yapıyor :D
insanlar, insanları kalıba sokmayı çok seviyor
çok takılmamak lazım, isteyen istediğini yapsın. kitap o yazar, bu yazar gibi kısıtlamaya gerek yok. almayız zaten kitabını ama, bırakın özgürlük nefes alsın :)
en azından 10-15 eşleşmem vardı, 1-2'si hariç konuşasım bile gelmedi gereksiz muhabbet gibi geliyordu, kasıntı sohbetler dönüyor, en azından benim için öyleydi.