yağmur arat

Türkiye'de kadın gezgin denilince akla gelen isimdir. Tek başına bir çok ülkede seyahat etmiş, seyahat ederken yolu derinden yaşayan tatlı bir kız. Dünya turuna Japonya'dan başlayarak ve tüm Japonya'yı otostopla gezerek bir çok kadına örnek olmuş cesaret vermiştir. Youtube videoları ise bir başka güzel. Takipteyiz
Ansızın yok olur kendisi. Bir bakmışsınız dünyanın öteki ucundan çıkar :) Sessiz sedasız gezer ama iyi gezer. İyi bir gezgin ve iyi bir dosttur.
japonyaya gideceği zaman reklamı çok yapılmıştır nedeni ise yönetim ekibinin arkadaşları olması ve emre durmuş ile beraberliği diye düşünmekteyim , bir zamanlar artık gına gelmişti reklamlarını her storyde görmeniz mümkündü ama bu göze çarpmayan kısımdır bunun dısında güzel gezip vloglar çekiyor ve sevdiği insanla bir arada geziyor , beni düşündüren kısım neden o kadar çok reklamı yapıldı ve diğer gezen arkadaşlarımızın o kadar reklamları yapılmıyor dünya turunda olan en az 20 kişi sayabilirim neden o ?
tatlı şirin hayatın tadını sonuna kadar çıkaran kadın gezgin sesi masum bir çocuk gibi yaşı 25–27 olmasına rağmen hiç göstermeyişi ayrı bir olgu
arkadaş gez dolaş iyi güzel de kimse kusura bakmasın bu hanım kızımız ne bilgi veriyor ne doğru düzgün bir şey anlatabiliyor, gezsin ama sanki 200-300 takipçisi olan öylesine kendi için gezen biri gibi. bu kadar reklamı yapılmasa, emreyle birlikte olmasa japonya öncesi dönemdeki gibi 200takipçisi olurdu yine. (o zaman cidden 200takipçisi vardı)
cidden bu kadar çok takipçisi olmasını anlamadığım youtuber. ne gezdiği yerler hakkında bilgi veriyor ne de insanlara bir şey katıyor.