xiaomi

/ 6
akıllı dondan tutun telefona kadar çok çeşitli bir teknoloji markasıdır. ülkemizde özellikle akllı telefonlarıyla tanınmıştır, ve bütün telefonları piyasanın en iyi fiyat performans telefonlarıdır. benim içinse direk çinli apple dır. çünkü appledan fazlası vardır ve fiyatı 3 kat azdır. ortamlarda apple ı yok diye çekinmeyecek bireylere tavsiye edilir, devamında xiaomi akıllı bilekliği ve hoparlörü almanız önerilir.

not: okunuşu da şöyledir : şaoyomii
çin'in apple'ı olan teknoloji markası. ben aksiyon kamerasını kullanıyorum resmen gopro killer bir alet kesinlikle tavsiye ederim. kulakiçi kulaklıkları kalitelidir. akıllı saati herkesin kolunda artık. büyüyen ve gelişen bir şirket. meraklı teknoloji severler aliekspressten seçip seçip alsınlar. hayırlı alışverişler çin çan çon.
İlk duyduğumda nasıl okuyacağımi sorgulatan teknoloji markası.
powerbank'lerinin fiyat/performans'ı müthiş olan çin menşeili teknoloji üreticisi firma.
çin'in apple'si .

zamanında bu firmanın gelirini ve bilinirliğini arttırması, çin içerisinde apple'yi geçebilmesi açısından, çin'de devlet tarafından baya baya desteklenmiştir.
tam bir f/p canavarı olan marka. yaklaşık olarak 2 yıldır powerbankini kullanıyorum, 16000'lik olan powerbanki 80 liraya aldım. muadili olan diğer powerbankler o zamanlar 150-200 arasındaydı. sonuç? onlar hala o fiyatta bu marka ise hala bu fiyatta.
"şaomi" şeklinde telaffuz edilir.ben de redmi note 4 kullanıyorum,tavsiye ederim.
powerbank ini kullanıyorum gayet memnunum. markanın geneli için yorumum uygun olmaz
20.000 lik piyasada iyi zannedilen ama bataryanin anasini aglatan powerbank’ inddn sonra bir haftadır mi 5 modelini kullandığım teknoloji markası. zamanla durumlari basliga aktaracagim.
telefon değiştirmeyi düşündüğüm şu sıralar performansını çok merak ettiğim marka. zira apple alacak güç herkeste yok artık.
/ 6