twitter'da sessize aldığınız kelimeler

Twitter'da anasayfanıza içinde istemediğiniz kelimeler barındıran tweetlerin çıkmaması amacıyla kelimelerin sessize alınmasıdır.

Ben başlayacak olursam hangi kelimeleri sessize aldığımı:

(bkz: canan kaftancıoğlu) (bkz: no context) (bkz: nude) (bkz: sex) (bkz: siyasal islam) (bkz: hdp) (bkz: danla bilic) (bkz: imamoğlu) (bkz: feminizm) (bkz: feminist) (bkz: lgbt) (bkz: kurdish) (bkz: kürt) (bkz: eşcinsel)

not: yukarıdaki belirttiğim kelimlerin fazlası var, eksiği yok. Tek sebebi bu konulardaki tweetlerin sürekli ısıtılıp ısıtılıp karşımıza çıkarılıyor olmasıdır. aksi takdirde asla ve asla ırkçı ve ayrıştırıcı olmamakla birlikte ırkçı ve ayrıştırıcı oluşumları desteklemiyorum..
2009 Ekim'den beri kullandığım hesabımda bir çok kelimeyi sessize almıştım ama sonrasında yeni açtığım hesabımda taktik değiştirip kelimelerden ziyade hesapları engelliyorum. Kimler peki bu hesaplar? takip etmesem de bir şekilde önüme düşen; kesin yaşanmıştır yalancıları, ilgi orospuları, türbanlı mizahı, ekonomimiz uçuyor çomarları, eski tutan tivitleri değiştirip değiştirip yeniden atan fenomsu tek hücreliler, günün siyasi atmosferinden takipçi kasmaya çalışan ünlümsü eskileri. Yazarken baktım da bana göre 2012-2013lerde zirveyi gören tivikir şu an tam bir bok çukuruna dönmüş durumda.