tv100

az önce youtube'da okan bayülgen'in bu kanalda program yaptığını görmemle tv listemde arayıp bulup listede ikinci sıraya aldığım kanal. epeydir de tv izlemiyordum. bir anda ergenliğime döndüm okan bayülgen'i izlerken. hehe.
Demirören medyasının attıklarını toplayan kısa sürede başarı elde edeceğine inandığım kanal okan bayülgen de program yapıyormuş sahibi mi diye duydum bilmiyorum gidip sormak lazım
yerel bir kanalın belli bir yatırımla ulusal hale gelmesiyle oluşan bir kanal, umarım başarılı olur.
national geographic bünyesinde staj yaptığım 2019 şubat-mayıs arası dönemde profilo avm’de bir alt katımıza açılan haber kanalıdır. Tadilat aşamasında bir süre adı gizli kalan ama kulaktan dolma dedikodular arasında adını öğrenip araştırma yaptığım mecradır. Ebru yaşar’ın eşi necat gülseven’in sahibi olduğu mecralardandır. Eleştirel anlamda eksiklik taşıyan anaakım medya içinde işini hakkıyla yapmaya niyetli bir oluşum olucağını öğrendiğim anda stajımın sonları yaklaşırken cv bıraktığım ilk yer olarak kaldı. Bir dönüş olmasını umuyordum ve olmaması beni üzmüştü. Okan bayülgen gibi sevdiğim bir ismin de bu kanalda program yapıyor olması hoş bir durumdur.