türk hava yolları

Merkezi İstanbul olan, dünyanın değişik noktalarına seferleri olan, Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketidir. hâlihazırdaki toplam filo sayısı 335’i bulmaktadır.
yenilenen websitesinin front-end developerini işten atmalarını umuyorum. bir arayüz bu kadar saçma geliştirilir.
Berlin tegel havaalanina verdikleri koskocaman reklamla tartisilmistir. reklamda istanbulda ki lounge muz bazi havaalanlarindan bile daha buyuktur yaziyormus.
bu ay içerisinde iki kez kullanacağım ve çok uzun zamandır pegasusla seyahat etmeme karşılık olarak kendimi şımartacağım havayoluşirketi
hizmetleri gereksiz pahalı olan şirkettir. pegasus kullanıyorum yıllardır 1 kez pişman olmadım. thy ile yediğim rötarın sayısı belli değildi pegasusla yolculuk yapana kadar. yıllardır ihtiyaç duymadım. ayrıca kurdukları derin ilişkilerden ötürü müdür bilinmez (!) atatürk havalimanı kendilerine tahsil edilmiş gibidir. çalışanlarıyla yaşadıkları problemleri de unutmamak gerekir.
Türkiyenin en iyi ve en pahalı(istisnalar kaideyi bozmaz) hava yolu şirketidir.Avrupaya nam salmıştır.Rich flys grubuna girmektedir.Gezginler olarak kullandığımız fakir flys (Pegasus)'ın en büyük rekabetçisi &