toplu taşımada tanık olduğunuz entresan olaylar

olay geçen hafta meydana geldi.
yer; marmaray anadolu yakası-süreyya plajı durağı. 

trenin en ucunda ayakta dikeliyorum. tren süreyya plajına geldi ve kapılarını açtı. tam bu sırada trenin öbür ucundan gelen bir çığlık, imdat sesi gelmeye başladı. kulaklıkla son ses müzik dinliyordum, ona rağmen duydum, yani bayağı bir şiddetliydi. kulaklığımı çıkarıp öne doğru yanaşmaya başladım. herkes normal hayatında. kimse sesi duymuyor sanki. herkes sağır olmuş bir anda! 
sese doğru yanaşamıyordum daha fazla, çünkü insanlar öyle bir konuşlanmışlar ki... öyle bir izliyorlar ki... ne güzel vallahi. bir tokat görebildim.(inşallah yanılgıya düşmüşümdür) adam, kadına öyle bir vuruyordu ki... sanki boks izliyorlardı aptal orospu çocukları!

bir erkek bağırıyordu, fotoğraf çekme, çekmeee bak çekersen böyle olur diyordu. maalesef, sadece sesleri duyabiliyordum önümdeki orospu çocukları yüzünden. güvenlik görevlileri akın etmişti. tüm insanlarımız trenin içinde olayı izliyordu. hatta makinist bir ara kapıları kapattı ki insanlar dışarı çıkmasın. çok garip, çok. yaklaşık 4 dakika trenin içinden dışarıyı izledik. kadının bağrışları, çığlıkları... herkes sanki zevk alıyordu. birisi; "hadi gidelim, kaptan işimiz gücümüz var "diye bağırdı. orospu çocuğu seni. senin işini de sikeyim gücünü de. it oğlu it. 

olaya bakmak için oturan kişilerden ayağa kalkanlar olmuştu. ayaktaki bazı fırsatçılar hemen kalkan kişinin yerine oturmuştu. ve bunu gören diğer tüm oturanlar ayağa kalkmaya korkuyordu. sonuçta oturmak için boş alan çok zor bulunuyor(!) onlar da ayrı bir orospu çocuğu. 

böyle bir olayı ellerim titreye titreye yazdım. bu gördüklerim en hakiki orospu çocukları. başka da bir şey demiyorum.
122c ya da 522b otobüsüydü, biri namaz kılıyordu. tuhafıma gitmişti, otobüs secde edecek kadar temiz bir yer miydi? kazası kılınamaz mıydı? gibi deli sorular oluşmuştu kafamda. neticede allahla onun arasında ama benim için gayet enteresandı.
arkamda oturan genclerın gece boyunca yalasmalarını dınlemek ve ruyar ıste :=
sanırım 6-7 yaşlarındayım. annem ve ablamla birlikte baltalimanı’nda oturan anneanneme gidiyoruz. eminönü’nden bindiğimiz ikarus marka körüklü otobüs beşiktaş’a gelmişti. yan sıramızda bir hamile bayan oturuyordu. beşiktaşta binen yolculardan biri de yanına oturmuştu. bebek taraflarına henüz gelmiştik ki bir çığlık sesiyle beraber yumruklar, tekmeler havada uçuştu. o kalabalığın içinde lince uğrayan adamın cinsel organını dışarda gördüm. adam meğer teşhirciymiş. hamile kadına dalgayı çıkarır çıkarmaz linci yemişti. sonra otobüsten atmışlardı herifi. nasıl bir travma yarattıysa artık bende, tüm detaylarıyla hatırlıyorum.

edit: imla