the north face

/ 3
1966 da san francisco'da dağcılık ekipmanları satmak üzere kurulan bir mağza. 1968 de kendi ürünlerini üretmeye ve satmaya başlayarak bağımsız bir markaya dönüşmüştür. 80lerede kayak sporu için de ürünler tasarlayıp satmaya başlayan marka bugün tüm ekstrem spor dallarına ve outdoor aktivitelere hatta günlük kullanım için de kullanabileceğiniz kıyafet ve ayakkabılar bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. fiyat olarak piyasanın biraz üzerindedir ancak ürün kalitesi buna değer.
kaliteyi goz onunde bulundurursak fiyat performans acisindan memnun kalacaginiz outdoor urunu markasidir. Sahibi hiportermi nedeniyle ölmüstür. Dikkat edin kamplara sadece ceketinizi alip gitmeyin. Sabaha karsi donuyom lan diye bagirirsiniz.
Seve seve kullanıyorum , fakat sanırım fiyatların uçuk olması kumaş kalitesinin yanı sıra ceket , polar, içlik gibi ekipmanların hafif ve sıkıştırılabilir olmasından dolayı, ben öyle düşünüyorum.zaten kamp malzemelerinde de genel durum böyle, ne kağ hafif o kağ pahalı.
piyasada çok fazla sahtesinin dolaşdığı bildik yerler dışında alınmaması gereken marka.
Ucuz Kullan at outdoor ürünlerine inat, verildigi paranın kuruşuna kadar karsiligini veren evladiyelik marka. Seviyoruz severek de kullaniyoruz lakin yipratamiyoruz.
Gercekten f/p markasidir.
1966 yılında uzun yürüyüşler yapmayı seven iki kişinin san Francisco north beachte dağcılık yürüyüş spor üzerine açtığı mağaza. Daha sonra yüksek kalitede tırmanış, dağcılık ürünleri ve çanta yapmaya başlamıştır ve isim olarak da kuzey yarım kürenin kuzey tarafının aşırı soğuk buzlu ve zor bir bölge olmasından dolayı ismini north face olarak almıştır.günümüzde hala kaliteli ürünler çıkarmaya devam eder
Geçen gün mahalle pazarında gezerken dikkatimi çekti the north face ürünler vardı.Ortalama fiyati 150 liraydı.ürun kumaşını incelediğimde de orijinal gibi geldi bana.Ya ben üründen anlamıyom ya da birileri sağlam yan sanayi the north face üretiyor.
/ 3