spotify

/ 6
severek kullandığım, parasını son kuruşuna kadar hakettiğini düşündüğüm uygulama.

sayesinde rahat rahat yasal müziğimi dinliyorum. beğendiğim şarkıları listeme atıp dışarı çıktığımda da offline olarak dinleyebiliyorum. bence göz ardı edilen en büyük nimeti şarkıların boyutunu seçebiliyor olmamız. ben en büyük boyutu seçtim yani şarkıların olabildiğince az sıkıştırılmış hallerini dinlemeye çalışıyorum ve psikolojik mi bilmiyorum ama iyi bir kulaklıkla aradaki farkı tespit edebildiğimi düşünüyorum.

burada bir listem var ve insanlar dinleyip çok beğendiklerini söyleyince beni de bir mutluluk kaplıyor. bazen sağ tarafta arkadaşlarımın gün içinde playlistimi dinlediğini görünce de seviniyorum.

eğer ayağınız buraya bir alışırsa, haftalık keşif özelliğinin tadını bir kere alırsanız bir daha müzik dinlemek için başka yere uğramazsınız.
"haftalık keşif" kısmına her hafta daha da hayran kaldığım uygulama
En çok kullandığım uygulama.
Arabada,evde,otobüste,metroda her daim ise yarar. 2 senedir kullanıyorum ve 1 kere bile verdiğim paraya acimadim. Vodafone paketiyle beraber alıyorum, daha ucuza geliyor. Ayrıca destek bölümü de çok iyi çalışıyor bence. Kullandığım tarife ile ilgili problem olduğu için birkaç ay alamayacaktim spotifyi. Mesaj attım böyle böyle vodafone kaynaklı sıkıntı sebebiyle premium üyeliğim aktif değil diye. Adamlar ücretsiz 2 ay falan kullandırdı uygulamayı.
Tek sevmediğim özelliği haftalık keşifin belli bir süre sonra kafayı yemesi. Çok alakasız şarkılar öneriyor. Özelliği resetleme gibi bir seçenek gelmeli sanırım.
premium olmayanların kullanırken çok zorlanacakları uygulama bana göre. böyle konularda çok cimri olmama rağmen verdiğim her kuruşun değdiğini düşünüyorum.
Yolda müzik dinlemek için en iyi programlardan biri. Offline özelliği sayesinde telefonu çekmeyen yerlerde de müzik dinlenebilecek, az şarj yiyen, ses kalitesi yüksek bir app. Verdiğin parayı sonuna kadar hakeder.
müzik dinlemeden duramam diyenler için kullanılması gereken süper bir uygulama. arkadaş çevreniz var ise aile premium alınarak daha da ucuza getirilebilir. hatta benim ailemde 1 kişilik yer vardı 6 aylık için 22 tl karşılığında 1 kişiyi aileye alabilirim.
her hafta haftalık keşfimin gelişip güzelleştiğini görüyorum, bunun benle alakası olduğunu da düşünmüyorum, genelde dinlediğim şarkılar çok değişmiyor çünkü.

teşekkürler spotify reiz
Halen içerik olarak bir miktar eksik kalan menşei İsveç olan firmanın online ve offline müzik dinleme uygulamasıdır.

Ücret olarak daha iyi uygulamaların bulunabileceği söyleniyor ancak bu konuda hiç çabam olmadı. Ailecek severek kullanıyoruz.
/ 6