sözlükcülerin tinder maceraları

Tinder'da yaşadığınız ilginç anılarınız varsa buradan yazın biraz gülelim
türk kızlarının instagram reklamlarını yaptığı arkadaş bulma aplikasyonu. tinder'dan tanıştığım çok değerli arkadaşlarım var hala görüşürüm. one night stand olayına sıcak bakmayan tipler kullandığı için amacına hizmet etmiyor. belki diğer ülkelerde farklıdır hiç denemedim. ben genelde sosyal test için kullanıyorum. tip beybi feys , gönderdiğim mesaj "sa" haliyle bi dumurluk oluyor karşıda. swipe to right gençler parmağınıza kuvvet.
tanıştıktan sonra arkadaşlarım tinder kullandığım için bana kızıyo ben buraya öylesine girdim falan birine bakıp çıkıcaktım muhabbeti he ya he
eski tadı yok artık herkes birbiriyle eşleşiyo, sonra muhabbet dönmüyo tabi nasıl olsa bissürü match var eheh
Hep erkeklerin yazmasının , espri yapmasının , konu açmasını beklenen platform
Hatunun profili: sex arayanlar başka kapıya
Eşleşme sonrası PM de erkeğin merhabasına verdiği yanıt: ne zaman sevişiyoruz?
Letonya sınırlarında bir girip bakayım deyip eşleştiğim kızlarla ingilizcemin yetmemesi sonucu dalga konusu olup beni ingilizceye öğrenmeye teşvik eden uygulama
ulan kullansam ne kullanmasam ne yaşıdıgım yerde tinder kullanabilecek eli ayagı tutan insan sayısı yok gibi ama yinede bir dursun köşede. arada beni gaza getirmek için seni begenen insanlar var diyo sonra girip önüme geleni begenmeme ragmen kimse ile eşleşme saglanamıyor . tinder da bizi koparıyor ya neyse :)))
En büyük maceram tindera giren kadinlara tinderin evlenecek bir eş bulma uygulamasi olmadiği yatak arkadaşı bulma uygulamasi olduğunu söylemekti.
üç hafta önce telefonuma yüklediğim, an itibariyle de sildiğim uygulama. ulan koskoca üç haftada bir allahın kuluyla bile eşleşmedim be. özgüven mözgüven ne varsa aldı götürdü lanet uygulama. o kadar mı çirkinim lan? hayrına like atan bile mi olmadı?