sıla gençoğlu

dan sonra gibi elektronik, hareketli bir şarkıyla piyasaya girmeye çalışıp tutmayınca damar sözlü, atarlı, ağır abla şarkılarıyla kendine yer edinen ve insanların yüreklerini acıtan geniş omuzlu şarkıcı. ha kötü mü yapıyor bu işi? hayır. ama bu gerçek de değişmiyor.
yaptığı şarkılarla kendine yeni bir tarz yaratan ve bu tarzla buyuk bir hayran kitlesi yaratan şarkıcı. şarkıları aşk acısı çekenlere bire bir bu yüzden onun şarkılarının çaldığı hemen her yerde rakı sofrası da vadır
eski Türkçe yi büyük bir özveriyle yaşatmaya çalışan insan
Acısa da öldürmez şarkısını seslendiren ses sanatçısı, kadın gibi kadın
son şarkısı muhbir ile beni kendine bir kez daha hayran bırakan kadın şarkıcı . “hüngür hüngür ağladım
senin alacağın olsun
utandı meyhaneler “ kısmı ile insanı bambaşka bir ruh haline sokuyor . sesi ve güzelliği yetmezmiş gibi bir de son zamanlarda şiir kitabı çıkarmış . Kadın resmen yürüyen ilham olarak türkiye’deki büyük sanat açlığını doyuruyor . umarım nice yıllar kendisini sahnelerde görmeye devam ederiz .
sonra dönüp dedi ki adam. vur kadehi sıla, bu gece de sarhoşuz.
Son zamanlardaki sanatci (sahte) adi verilen kisiliklerin arasindan siyrilan sanatci (gercelten )diyebilecegimiz nadir insanlardandir
eskiden dinlerken çok etkilenirdim, aşk acısı çekmiyorken bile çekesim gelirdi dinledikçe. şarkılarını kalbiyle yazar kalbiyle söyler idi. ama ahmet kural beyefendiyle ilişkiye başladıklarından beri şarkıları o kadar dokunmuyor, samimi gelmiyor bana şahsen. zira ahmet kural'la ilişkisi olan bir insan dertli olmaz ki lan, gülüp eğleniyodur her gün diye düşünüyorum.
“-dan sonra” şarkısıyla göynümü çalan ve her şarkısıyla kendisine olan hayranlığımı arttıran kadındır. Kişiliğini ve duruşunu fazlasıyla beğeniyorum. Mürekkep albümünde yaptığı tarz değişikliğiyle dibimim düştüğünü itiraf etmeliyim ayrıca. “Sevişmeden uyumayalım” şarkısıyla piyasaya kavurucu bir şarkıyla giriş yapmıştır zamanında ve şarkı hala kavuruculuğunu korumaktadır.