servan turan

Servan Turan, her videosunu keyifle izlediğim ve çok içten bulduğum bir gezgin. Bu aralar bilgi verme konusunda büyük çaba sarfediyor ama biz seni random takılırken sevdik servo, kafana göre takıl biz hep takipteyiz. Bu başlığa ilk entryi girme şerefi bana nail oldu çok mutluyum.

edit: Çektiği fotoğrafları daha fazla videolara eklese iyi olacak.
Kendi halinde videolar çeken gezgin bir insan , zevkle takip etmekteyim, mussoloniyi boşverip bize romayı anlatmalısın
Gezmeyi seven,gezdiklerini de videolarla bize aktaran kısacası gezelim görelim formatında videolar çeken, nedendir bilinmez simaen hakan taşıyana benzettiğim komik ve eğlenceli bro &
son videolarında takıldığı bariz belli olan blogger. dikkat etmeli.
seviyoz izliyoz ama neden son zamanlarda bozdu acaba diyorum.

bestonun dünya turu gibi bu adamıda görmeden önce sevip sayıyodum. gördüğümde egosundan yanına gidip fotoğraf çekinemedim kaliteli işler yapmasa bile bizden biri lan diyip yapamadığımızı yapıyo (yapamadığımızı yapıyo dememdeki kasıt - go proyla her anı vs vs. kaydedebilmiş olması)
helal olsun herife kafasındaydım. çok şey öğrendim ama ankaradaki egolar kadar egosu olduğunu gördüm malesef.
Ilk Moğolistan vlogunu izlediğim , kotor videosu sayesinde kotora gittiğim , az
bilinen başarılı youtuber..
ÜST EDIT: SERVAN BU ENTRY SANA

doğu ekspresi için araştırma yaparken karsrail videosuyla ilk keşfettiğimde ben bunu neden yeni keşfediyorum demiş aslında çok önceden YouTube'a içerik ürettiğini sanmıştım fakat daha yeni başlamış olduğunu fark edince hemen abonesi olmuş idim.

Kanalına abone olduktan sonra rastgele bir kaç videosunu bir gecede keyifle izlemiştim. eskiden videoları şimdikilerden daha uzundu diye hatırlıyorum en azından ben uzunları izlemiştim.

her neyse kendisiyle ilgili ilk izlenimim kafasına eseni videoya kaydediyor YouTube'u çok takmıyor anın tadını çıkarıyor tek başına gezerken de bizimle konuşuyor olmuştu

Her yeni videosunu izlemiş like atmış birisi olarak italya videoları başladıktan sonra sanki bu adama bir şeyler oldu dedim. muhabbeti abi cem yılmaz bozdu ya ya bağlamayacağım lakin YouTube da para varmış lan diye düşünüp eski samimiyetini kaybetti mi acaba diye de düşündüğümü es geçmeyeceğim.

Toparlamak gerekirse hafız bir Gürcistan, Moğolistan videolarını izle bir de İtalya videolarını arada bir fark görmüyorsan sorun yok ama fark var diyorsan 2. Gürcistan seyahatinde çektiğin videoları buna göre çeksen mutlu oluruz.

En son mesajım da kafana göre takıl Seviliyorsun

Tanım: kendini bozsa dahi gideri olan YouTuber swh
servan'ın bozduğunu düşünmeyen nadir insanlardanım. aslına bakılırsa ilk andan beri sürekli gidişatı aynıydı. "youtube'da parayı buldu, bozdu yeaaa" diyemeyeceğim o yüzden katılmıyorum. tek sıkıntılı nokta bazen sahiden vlogların uzunluğu darlayabiliyor insanı, onun haricinde minnoş bir herif.
Servo'nun(aslında servan) ilk izlediğim videosu Hindistan gezisiydi,adama takılmalar,espriler falan taam dedim bu çocuk benim kafadan. Sonra ki videolarını da keyifle izledim ve bir döngü oluştu. Her sabah bir kuple servo takılıyorum