sergen yalçın

2020-2021 sezonu şampiyonu olan beşiktaş'ta şüphesiz en büyük payın sahibi teknik direktördür. kafasını sadece futbola verdiğinde elde ettiği başarı umarım pandemi sonrası kumarhanelerin tekrar açılmasıyla sekteye uğramaz.
tüm sezonu elleri yana açık şekilde geçirdiği için stadın girişine o şekilde bir heykeli dikilsin dediğim beşiktaşlı. çünkü efendilik bunu gerektirir.
bu kadro ve camia ile şampiyon olması, bir de bunu 21 takımlı ligde yapması gerçekten helal olsun dedirtti. tebrikler sergen...
alanya, malatya zamanları da hep iyi futbol oynatıyordu ama bu kadar uzun süren pandemili bir ligde bu başarı. hem de rakiplerin bu kadar büyük yatırımlar yapmışken.
Büyük bir başarı kazanmıştır fakat sezon boyu yaptığı bizi eziyorlar önümüzü kesiyorlar açıklamaları da zaman zaman en azından tanıdığım birkaç BJK taraftarını dahi gıcık etmiştir. Kendisi bu ülkede top oynamış en yetenekli ama en sorumsuz futbolcuydu bence. Kulüp içindeki krizler (adamların elektriği kesilmişti) ve kadro darlığına rağmen yakaladıkları başarı alkışlanmayacak gibi değil. Taraftarı olduğum Fenerbahçe kenarda 3 tane çapsız forvet oturtup devşirme forvet ile gol ararken kendisi ileri uç adamı olmadan şampiyonluğa ulaştırdı takımını. tekrar tebrik ediyorum.
gerçek bir beşiktaşlı ve yürekli hocadır. bağlılığı ve tutkusunu, takıma iyi aşılamış ve şampiyonluğa taşımıştır. bu yetmemiş bir de çift kupa ile taçlandırmıştır. devamını getirmen dileği ile hocam.
şeytanın* söylediğine göre beşiktaş'tan ayrılmıştır. duyuruyu yapana bakarsak istikameti fb diyebiliriz.