salda gölü kamp alanı

burdur'un yeşilova ilçesine bağlı salda gölü'nün kıyısındaki kamp bölgesi.
bakımını, hizmetlerini belediye üstleniyor.
elektrik, lavabo, duş, hatta kendi çadırınızda kalmak ücretsiz. eğer çadırınız yoksa, bir çadır kiralayabiliyorsunuz. bungalovlar da var, oralarda da kalabilirsiniz.
sakin, göreli ufak bir kamp yeri. son yıllarda büyük bir hızla kalabalıklaşıyor.
en büyük sıkıntısı, cep telefonunuzun internetinizin neredeyse hiç çekmiyor olması. ille de internet derseniz, ya sahile inip hafifçe doğuya yürüyüp kumsalda oturun (ki bu bile kısıtlı bir internet sağlıyor) ya da tesisin wifi'sinden faydalanın (bu da pek istikrarlı değil).
Tesiste yemek içmek çok uygun. Başka yere bakmanıza gerek yok. Yine de bir sağa sola bakayım derseniz, arabayla beş dakika uzaklıktaki Yeşilova'ya gidebilirsiniz. Orada da pek bir şey yok, yine de değişiklik olur.
Bungalovlarda kalanlar için ücretsiz wifi hizmeti var.
genelde kalanlar aklı başında kişiler, aralarında bazıları yerli insanlar, yıllardır burada kamp yapıyorlar.
Giderek kalabalıklaştığı için, diğer çadırlara çok yakın çadır kurmak zorunda kalabiliyorsunuz. Özellikle hafta sonları daha kalabalık.
Kum ve deniz temiz. Yılan olduğu söyleniyor. iskele yıkılmadan önce daha çok vardı. korkmayın, zararsız bir su yılanı türü.
gece sahile inin, ayışığında yürüyün, keyif alacaksınız.
sahibi cok minnostur, giden kampcilar, interrailciler cok severler.
mülteci kampından hallice kamp alanı. plajının da bir olayı yok. salda gölü'nde beyaz adalar kamp yapmak için en iyi noktadır. eğer "ben
rahat edemem, kamp yapacağım yerde tesis olsun" diyorsanız doğanbaba plajı'nda sakin bir kamp işletmesi mevcut. orayı tercih edebilirsiniz.
hiç kamp yapmamış biriyle gidecek biri olarak merakla tavsiye bekliyorum
son senelerde kamp mantığını bilmeyen insanlar tarafından bir nevi tahribata uğrama ihtimali geçiren ülkemizin güzel bir değeri.