rakı içince entelektüel olduğunu sanan gezgin kız

evde kahve eşliğinde kürk mantolu madonna kitabını story atan kızın dış mekan versiyonudur. bunun için salaş bir mekana gidilerek rakı söylenir. rakı bardağını tuttuğunuz elin parmakları arasına slim bir sigara yerleştirilir. fotoğraf instagram’a gönderilecekse x-pro ii filtresi ile olay daha da dramatize edilebilir. altına can yücel ya da nejat işler’den özgürlük ya da aşk temalı bir söz yapıştırdınız mı sizden entelektüeli yoktur.
Hakkıdır. Ben rakı içince kendimi İngiltere Kralı zannediyorum kız entellektuel sanmış çok mu?
rakı içmeyi marifet sayıp mekan zaman farketmeksizin güzelleyen kadın kadar iticidir.

(bkz: kadınları itici yapan detaylar)
tabiki içebilirsin ama bunu sadece sağa sola göstermek için içme, istediğin için iç, mesela rakının tadını beğendiğin için iç, kafanın çakır keyif olması için iç, mutluysan iç, efkarlıysan az iç (çarpar), saygı duyduğun için iç ve en önemlisi ağızınla iç.
ayakta alkışlayarak egosunu tatmin edebilirsiniz. sevinir yazık gariban.
yıllardır içerim, beraber içtiğim insanların dışında içtiğimi o an gören bilen duyan çok azdır o yüzden nasıl ki yemek paylaşımlarına karşıysam içecek paylaşımına da karşıyım (alkollü-alkolsüz)

ha çok değişik bir kokteyl içersin, yurtdışında değişik bir şey yersin paylaş, açıkla, eğlenelim öğrenelim, ama elinde sigarayla rakı bardağı tutan kız ve bu kızın paylaşımını beğenenler net iticidir, boş sohbettir, iki kelime düzgün konuşamazsın bunlarla, sadece laf vardır içi boştur, icraatleri yoktur.

niye nefret kustum bilmiyorum, herkesin bir popisi vardır, herkes özgürdür, ha bu kızımız rakı paylaşır, ha diğeri rakı paylaşmaz, kimse buna karışamaz. sadece ben sevmiyorum arkadaş, gösteriş meraklısı olan bir insanı neyi o merakına alet ediyorsa etsin, ben sevmiyorum öyle insanı.
Rakı masası fotosu paylaşan erkekler ne oluyor bu durumda?
rakı içilir, edebiyatını zavallılar yapar.
için abi ne kem küm yapıyosunuz rakı böyle içilir, rakıyı şöyle yudumlanır diye sanane aq. ayrıca kızlarda neden böyle bi rakı algısı var? erkekler viski içen kızlara da güzel bakar, bira içen kızlara da galiba erkekler tüm kızlara bakar.
Entelektüel olmaya çalışan entelektüel olmayan gezgin kız tipinden daha iyi olması muhtemel olan kız tipidir. Entelektüel olmaya gerek var mıdır rakı içerken? Orası muamma
Starbucksta kahve bardağının yanında kitap çeken kızın bir boy varoşudur.

(bkz: rakı içti diye kosmosu kurtardığını sanmak)