prag hostel tavsiyeleri

bu ananas hostelin orange ve mango olanları da var. sanıyorum aynı şirket hepsi katalogunda görmüştüm diğerlerini de diye hatırlıyorum. ben arkadaşlarımla orange'da kalmıştım ve geceliğine kişi başı 8 euro vermiştik 4 kişilik oda için. gayet güzeldi hostel ancak kışın ortasında gittik ve ısınmada problem yaşamıştık. ancak tüm şehri otobüsten şehir merkezine gelmek ve geri dönmek dışında yürüyerek gezme imkanına sahip olacağınız kadar merkezi konumda. yine de kesinlikle tavsiye ediyorum dolayısıyla.
Little Quarter hostelde kalıyorum 3 gündür. Bookingdeki puanına 8.9du yanlış hatırlamıyorsam. Nerudova bölgesinde Prag'ın en pahalı bölgelerinden biri diyebilirim. Hostele gitmek için yokuş çıkmak gerekiyor Karluv Most'a 5-6 dakika falan (yokuştan inerken nfdkdm) tek kötü yanı ortak alanların az olması. İnsanlar odalarında takılmak zorunda kalıyor ve bu dinlenmek isteyenler için büyük sıkıntı. Bir barı var ama o da 12 gibi kapanıyor. Ayrıca diğer yerlere oranla yüksek kurla paranızı çevirebilirsiniz. İnterneti bazen sıkıntı çıkarıyor. Banyo ve tuvalette sadece yerler siliniyor klozet duşakabin veya lavabo asla. İyi bir öneri diyerek yazmaya başladım ama şu an neden burada kaldığımı sorguluyorum... Neyse son 3 gün.
Hostel centre. Resepsiyon çok yana yakın. Ucuz ve rahat bir yer.
nerede kalırsanız kalın merkeze yakınlığına ve ucuzluğuna kanıp chili hostelde kalmayın.
hostel ananas. girişi böyle tam yol üzerinde değildi,büyük bi yere giriyorsunuz içinde mağazalar falan vardı yanlıs hatırlamıyorsam sol tarafta kalıyor hemen girişi, o yüzden zor bulmuştuk biraz ama cok minnos bir yer. konumu da iyiydi.
hostel orange, farkli ulkelerden gelen gezginlerle, ortak mutfaginda samimi sohbet ortamlari bulunan, kahvaltisi normal, fiyatlari uygun, karl koprusune yuruyerek 5 dakikalik mesafede, sehrin merkezinde konaklamak isteyen gezginler icin guzel bir hostel.