pegasus müsteri hizmetleri

Az önce kendi sitesinde bilet alirken oluşan hatalardan dolayi biletin tam alinip alinmadigini ögrenemedim. Müsteri hizmetlerini aradim ki o da neeee. Dakikasi 1.5 TL. Ya insan ya herşeyden para kazanma durumunh birakin ya. Bizim islerimizi halletmeniz yardimci olmaniz için var iyi hizmet almak için. Niye oara veriyorsuz sizlere. 4.5 TL gitti içime oturdu.
varlığından emin olamadığım müşteri hizmetleridir.
Siteden yapılan alışverişlerin sırf bu müşteri hizmetlerini arayıp dakikası 1.5 liradan geçirmek için yaptıklarını düşünüyorum. Kaç kez alışveriş yaptıysam her defasında ödeme kısmında hata verdi. Aynı bileti 2 kez aldığım oldu. En az 10 dakika hatta beklemek durumunda kaldığını düşünürsek baya karlı iş. Bu durumu aşmak için mail adreslerine ulaşıp durumumu anlatıyorum. Allahtan çok kısa sürede dönüş yapıp sorunu hallediyorlar. Tavsiyem aramak yerine mail atmanız.
Benim de başıma tam olarak aynı olay geldi. Ücreti hesabımdan kestiği gibi uçuş puanlarımı da silmiş. Ama bilet ortada yok ne yapsam bilmiyorum uçuş puanlarımı kullanmam için de son gün. Uçuş puanımı bugün içinde yüklerler mi?
Edit: kendilerine mail atıp durumu yazdım uçuş puanımı kullanmak istediğimi söyledim. Direk puanımı 2 yıl süreyle yüklediler. Eski biletimi uçuş puanımı kullanarak tekrar aldım para da hesabıma 24 saat sonra geri yüklenecekmiş
Edit 2: para hesabıma 24 saat sonunda geri yüklendi.