mandela’s ubuntu

cevaplanabilir entry
izmir alsancak muzaffer izgü Sokağında bulunan yeni açılmış adından da anlaşılacağı üzere afrika temalı bir bar.

Sahibi aynı sokakta bulunan kovanIn işletmecisi. Kovan yıllardır gittiğimiz sevdiğimiz oturmasını kalkmasını iyi bilen bi abimizdir.

Konsept olarak beğendim. Fakat çalan müzikle ambiyansın pek uyumlu olmadığını düşünüyorum. Üstelik müzik seviyesi arka taraftaki bahçe kısmında biraz yüksek seviyede. Karşınızdakini ara sıra müzikten anlayamayabiliyorsunuz.

Fiyatlar sokaktaki diğer barlarla benzer seviyede. Entry’nin giriş tarihi itibariyle Cumartesi ve pazar günleri akşam 19.00’a kadar bavyera : 36 tl, 19.00’dan sonra ise 42 tl idi. 50’lik biralar 25 tl civarlarında. Ayrıca 19.00’a kadar bira tabağı+50’lik tuborg gold 30 tl.

Bira tabağı+bira kampanyasına biraz geç gittiğimiz için yetişemedim. Fakat beraber gittiğim arkadaşım daha evvel denediğini ve gayet lezzetli olup içeriğinin bol olduğunu söyledi. (Gidip denersiniz falan suçu ona atayım dedim*)

İç kısımda piyano mevcut ve müşterilerin kullanımıma açık. Az buçuk bu sazı öttürürüm diyen arkadaşlar varsa dm kısmını parlatsınlar görüşüp takılalım.

Garsonlar ilgililer. Küçük bi karışıklık yaşadık hesapla ilgili fakat kasada hemen çözüldü. Fazladan bira yazılmıştı.

Mutfak kısmına tadım testi uygulayamadım fakat birgün aç gidip bir şeyler yersem entryi editlerim.