lokmata

geleneksel lokma tatlısına farklı lezzet katıp çikolata ile birleşmesi. ilk başta ön yargı ile yaklaştığımız fakat tadınca lezzetine doyamadığımız tatlıdır. muhtemelen yemek için sıra bekleyeceksiniz.
Üçüncü nesil lokma girişimini başlatan işletme. Helal olsun, güzel iş.
Nedense pahalı bulduğum çeşitli soslarla lokma satışı yapan mekan.

Aslında günümüz şartlarında fiyatları normal ama altı üstü lokma tatlısı yiyoruz lan, bildiğin lokma tatlısı. Bir kuruş bile pahalı geliyor bana lokma tatlısı için yine de ölmüş gibi yiyorum o ayrı tabi.
bu lokma akımının ilk mekanalarından biridir. gün geçtikçe her köşede, çeşitli isimlerle (lokmacık,lokmam vb) belirmeleri ile balonu patlayacak olan akımdır.
bir zamanlar çiğköfte de böyleydi, çiğköfte bombası atılmış gibiydi her yere
geleneksel lokma tatlısını allayıp pullayıp en lezzetli hali ile sunan bir mekan. instagram sosyal medya hesabı çok başarılı bir şekilde yönetilmektedir
kesinlikle kısa sürede balonu patlayacak olan lokmacı projelerinden birisidir. hiçbir öznellik vaad etmeyen yedikten sonra waffle bile daha iyi dedirten fakat şuan merak yüzünden herkesin denemesi sonucu revaçta olan lokmacı markalarından birisidir.
Sosyal medyanın ünlü yaptığı markalardandır.

İnstagram ve şu diğer uygulamalar olmasa ne yapardınız bilmiyorum.
sosyal medyada popüler olmanın faydasını gören saçma sapan bir girişim. üç kuruşluk ürünü beş kuruşluk sapla on beş kuruşa millete satmanın yeni yolu.

tükürüğüyle çiğ köfte yapan adam, tostçular, garip yemekler yapan et restorantları vs hepsi aynı bok.

şaklabanlık yap, meşhur ol, milleti kazıkla. yap-işlet-devret modelinin esnaf hali.
ölümlerde ücretsiz dağıtılan lokmaların üstüne çikolata döküyor 6 tanesi oluyor sana 20 tl.

''bu ne lan karııı gibi''