kotor

karadağ'da bulunan (bkz: montenegro) güzide koyu ve çıkarken yapanın kulaklarını çınlatan kalesi ile balkanların incisidir. budva gibi otellerle yozlaşmaması yegane dileklerimdendir. kale içi şehir'de 500 600 yıllık evlerde konaklanabilir ve buram buram ortaçağ atmosferinin tadı çıkarılabilir.
Knights of the Old Republic'in kısaltması. Star Wars evreninde, sith akademisinin açık olduğu ve Jedi - Sith savaşlarının en yoğun yaşandığı dönemlerden biridir Old Republic. 2 serilik pc oyunu da vardır. #gamerail
11 12 ağustosta orada olacağım deneyimledikten sonra buralarda olacağım
kale manzarası ile ünlü adriyatik denizinin gözbebeği, sabah 8 den önce kaleye çıkarsanız ücret vermeden giriş yapabilirsiniz.
eğer görmek istediğiniz şey, biraz deniz biraz ağaç biraz da tarihse gitmeniz gereken yer kotor, montenegro.
Her an masal kahramanlarından birini görecekmişsiniz gibi gelen doğasına hayran olduğum şehir.
yıllar önce tarihi kapılarından girip çıkarken game of thrones müziği çaldığımız çevresi surlarla çevrili muhteşem şehir.
Adriyatik Denizi'nde, Kotor Körfezi'nde bulunan, Karadağ'da güzel bir sahil kasabasıdır.
yakın zamana kadar “kotor mu? orası neresi be derken şimdilerde popüleritesi artan balkan turlarının gözdesi şehir
abartıldığını düşünerek gittiğim fakat çok beğendiğim küçücük şehir. içindeyken o sıcakta ortaçağ elbiseleri giyip sokaklarında salınasım geldi, öyle havaya sokuyor insanı. ayrıca budva'dan gitmesi çok kolaydır. otostopla, o olmazsa birkaç euro'ya mediteran express otobüsleriyle, hatta o da olmazsa 10-15 euro'ya taksiyle yarım saatte gidilebilir.