konuşanlar

hasan can kaya'nın sunduğu, konuşanların adının yanına çarpı atılarak ceza değil ödül verildiği program. talk show tadında seyirciyle interaktif bir etkileşimin gerçekleştiği aşırı eğlenceli bir şekilde ilerlerken acunun kanalıyla anlaşıp kalitem bozulacak ben de değişeceğim diyor gibi. bakalım artık.
edit: exxenle anlaştıktan sonra youtube'daki videoları silmesiyle ve verdiği tepkilerle neticesinin kalktığını çok net anladığımız hasan can kaya'nın programı. her yerden unfollow edildi bile.
İlk defa izleyenler için muazzam eğlencelidir ama bölümler geçtikçe biraz da olsa aynı şeyleri izliyor hissiyatı yaratan güzel programdır. Şöyle ki; seyirciye bir fantezisini ya da sıçma hikayesini soruyor ve bunun üzerine muhabbet dönüyor. Adamın kendi deyimi ile programda karaktersizlik ve onursuzluk puan kazandırıyor. Gerçekten de ulan bu kadarı da olur mu yahu diyeceğim şeyler gelmiş insanların başına. Yukarıda yazıldığı gibi Acun Ilıcalı'nın yeni platformu exxen ile anlaşmıştır, umarım bebiş kendini bozmadan devam eder. Çıplak motosiklet sürmek isteyen arkadaş ile muhasebeci p.zevenk arkadaş favorim!
başıma bir iş gelecekse gelsin. aşırı dandik bir formatta, yaratıcılıktan uzak bir tipin sunduğu vasat altı bir program. sosyal medyada övülmesiyle birkaç bölümü baştan sona izledim ve bir daha da vakit ayırmam.
Herkesin izlemesi üzere biraz izlemeye çalıştım ve neye güldüklerini anlayamadığım talk showcuk.
Exxen ile anlaşılması üzerine tüm bölümleri youtube'dan kaldırılmıştır.
Yemek yerken izleyip güldüğümüz YouTube içeriği. Fakat artık paralı yayına geçiyor diye önceden yayınlanmış olan ücretsiz bölümleri kaldırmalarını izleyicilere saygısızlık olarak görüyorum.
boş beleş bir program olduğunu, exxen ile anlaşması sonrası kaldırması ile birlikte de kanıtlamış olan programdır. öyle ki kendisini oralara getiren kitlesine saygısızlık etmiş, milyon kanalını da heba etmiştir.
neyse biz sevmeyenler için en azından youtube ana sayfada artık görmeyeceğiz.