konuşanlar

hasan can kaya'nın sunduğu, konuşanların adının yanına çarpı atılarak ceza değil ödül verildiği program. talk show tadında seyirciyle interaktif bir etkileşimin gerçekleştiği aşırı eğlenceli bir şekilde ilerlerken acunun kanalıyla anlaşıp kalitem bozulacak ben de değişeceğim diyor gibi. bakalım artık.
İlk defa izleyenler için muazzam eğlencelidir ama bölümler geçtikçe biraz da olsa aynı şeyleri izliyor hissiyatı yaratan güzel programdır. Şöyle ki; seyirciye bir fantezisini ya da sıçma hikayesini soruyor ve bunun üzerine muhabbet dönüyor. Adamın kendi deyimi ile programda karaktersizlik ve onursuzluk puan kazandırıyor. Gerçekten de ulan bu kadarı da olur mu yahu diyeceğim şeyler gelmiş insanların başına. Yukarıda yazıldığı gibi Acun Ilıcalı'nın yeni platformu exxen ile anlaşmıştır, umarım bebiş kendini bozmadan devam eder. Çıplak motosiklet sürmek isteyen arkadaş ile muhasebeci p.zevenk arkadaş favorim!
başıma bir iş gelecekse gelsin. aşırı dandik bir formatta, yaratıcılıktan uzak bir tipin sunduğu vasat altı bir program. sosyal medyada övülmesiyle birkaç bölümü baştan sona izledim ve bir daha da vakit ayırmam.
Herkesin izlemesi üzere biraz izlemeye çalıştım ve neye güldüklerini anlayamadığım talk showcuk.