kemal tuğrul sümer

"kahretsin ben gidiyorum" video serisiyle türk gezgin youtuber aleminin öncülerinden ve bence hala en özgünlerinden biridir. 2014 yılında Harley'i ile avrupayı gezmesinin ardından, şimdi de amerikayı oradan satın aldığı harley ile gezecek olan eğlenceli kardeşimizdir. ayrıca kendisi interrail üyesi midir bilemiyorum. kts youtube
severek izlediğim, hayalimdeki motora sahip olan (electra glide) renkli ve eğlenceli kişilik sahibi. youtube içerik üreticisi. bu arada kullandığımız çantalar aynı, askeri olan
şu anda amerikayı harleyle geçmekle meşgul.şahsen tanıdığım yanında eğlendiğim güzel bir arkadaşımız.
kahretsin ben gidiyorum avrupa serisi izlenesi videolardır.
kendinden başkasını önemsemeyen bir youtuber arkadaş. youtube'ta veya instagram'da yorum yapanlara ağzının payını veriyor. üniversiteyi yarıda bırakıp gezmelere başladı. motosiklet tutkusu olan bir gezgin. çok kişi bilmez, şehit oğludur. zeytinli rockfest'te sohbet etmiştik. Kahretsin dostum, gidiyorsun.
Profesyonellik arttıkça samimiyet azalır lafının somut hali.
KTS profesyonel olmak istemiyor ama oluyor gibi bir halde. samimiyet azalıyor üstümdeki yazarın dediği gibi. ama candır KTS. işler kontrolünde de değil gibi gibi.
youtube camiasında en sevdiğim adamdır. kahretsin ben gidiyorum serisi ".... ben gidiyorum" adıyla açılmıştı. baktı ki tutuyor,hemen ismini kahretsin ben gidiyorum olarak çevirdı :)
kesinlikle çok samimi adam, amerika serisi için çok heyecanlandı, üstüne çok düştü ve beklediği gibi olmadığı için baya mutsuz oldu. bi ara bırakmayı düşündü ama sevenlerinden çok destek aldı.
duygusal adamdır,samimidir,net konudur,köşeleri vardır.

sınav öncesi hiç samimi olmayan insanlar öğrencilere başarılar dilerken,adamım çıkıp dedi ki "sizin sınavınız umrumda değil. kimsenin umrumda değil. ne haliniz varsa görün" dedi :)

başarılar dilerim adamım
ne gezgin ne vlogger. bu adamın ne yaptığını ben daha çözemedim.