interrail

her sene 'bu sene gidiyoruz' denilen ve gezginin canına tak edip en sonunda gidilen avrupa turudur. pek keyiflidir.yapınız.
[bkz title="Sevgi de yetmiyormuş çok eskiden rastlaşacaktık"]
Konaklamasından vizesine, yediğinden gittigin tuvalete kadar kendin karar verdiğin, kurlar dolayısıyla her sene daha da pahalı gelen gezgin şeysi.


2017 fiyatları :

5/15 : 206 oyro
7/30 : 253 oyro
10/30 : 301 oyro olandır.

Diğer biletler tavsiye edilmez,özenmeyin.
20 gün 6 ülke 9 şehirlik interrail turunu pasaport +vize + konaklama + ulaşım+ uçak biletleri + domates + ekmek ile yaklaşık 3 bin tl ile tamamladığım turdur. O sene bu sene diyenler için daha ayrıntılı bilgiler verebilirim
2014'te tadını aldığım bağımlılık yapan o histir. Bir şehirden ayrılmanın hüznü ile aynı anda, gidiyor olduğun yepisyeni bir şehri keşfedeceğinden mütevellit duyduğun iç kıpırtılı heyecan.

Torino - Münih - Viyana - Berlin - Düsseldorf - Köln - Amsterdam - Zürih - Torino - Milano - Floransa - Venedik - Pisa - Roma - Bologna - Torino :)
senelerdir hayali kurulan fakat istisnasiz olarak suya düşen olay
Varlığı bilinen ama kendisini henüz görmeye nail olamadığımız olay..

Edit: Bu sene kesin çıkıyoruz
tura gitmeden önce üzerinde "harita, interrail bileti/broşürü, interrail bilekliği ve/veya saati, pasaport vs." bulunan bir çalışma masası fotoğrafı paylaşılmalıdır. yoksa tur kabul olmaz.
hayatımın turu, o kadar çok yazıp çizdim ki artık çevremdeki herkes interrail anılarımdan bıktı, NAPIYIM SEVİYORUM