interrail

/ 11
her sene 'bu sene gidiyoruz' denilen ve gezginin canına tak edip en sonunda gidilen avrupa turudur. pek keyiflidir.yapınız.
Konaklamasından vizesine, yediğinden gittigin tuvalete kadar kendin karar verdiğin, kurlar dolayısıyla her sene daha da pahalı gelen gezgin şeysi.


2017 fiyatları :

5/15 : 206 oyro
7/30 : 253 oyro
10/30 : 301 oyro olandır.

Diğer biletler tavsiye edilmez,özenmeyin.
20 gün 6 ülke 9 şehirlik interrail turunu pasaport +vize + konaklama + ulaşım+ uçak biletleri + domates + ekmek ile yaklaşık 3 bin tl ile tamamladığım turdur. O sene bu sene diyenler için daha ayrıntılı bilgiler verebilirim
2014'te tadını aldığım bağımlılık yapan o histir. Bir şehirden ayrılmanın hüznü ile aynı anda, gidiyor olduğun yepisyeni bir şehri keşfedeceğinden mütevellit duyduğun iç kıpırtılı heyecan.

Torino - Münih - Viyana - Berlin - Düsseldorf - Köln - Amsterdam - Zürih - Torino - Milano - Floransa - Venedik - Pisa - Roma - Bologna - Torino :)
senelerdir hayali kurulan fakat istisnasiz olarak suya düşen olay
Varlığı bilinen ama kendisini henüz görmeye nail olamadığımız olay..

Edit: Bu sene kesin çıkıyoruz
tura gitmeden önce üzerinde "harita, interrail bileti/broşürü, interrail bilekliği ve/veya saati, pasaport vs." bulunan bir çalışma masası fotoğrafı paylaşılmalıdır. yoksa tur kabul olmaz.
hayatımın turu, o kadar çok yazıp çizdim ki artık çevremdeki herkes interrail anılarımdan bıktı, NAPIYIM SEVİYORUM
/ 11