husky

bir köpek türü (bkz: sibirya kurdu)

aynı zamanda çek menşeili bir marka, kamp alet edevatları, çadır ,tulum aletlerle ortalamanın üstünde bir konfor sunar. fiyatları piyasanın biraz üstünde olmasına rağmen tercih edilmesi de garip biraz. iddialara göre makalu adlı marka ile türkiye'de üretildikleri fabrika aynı fakat makalu firmasının etiketi farklı onun dışında birebir aynı ürünlermiş, tabii aynı şekilde öyle bir şeyin olmadığı tam tersi olduğuna dair söylentiler de var.
Fiyatının hakkını vermeyen fiyatından dolayı herkesin kaliteli olduğunu düşündüren marka
Hiç kamp deneyimim olmadığı için,aynı zamanda öğrenci olmak vesilesiyle yakın zamanda sahip olamayacağım kamp malzemesi üreticisi.
anapurna tulum modelini 2 yıldır sürekli olarak kış kamplarında kullandığım max -28lik bir tulumun markasıdır aşırı memnunum
outdoor ürünlerde dünyanın en iyilerinden biri. nedense sadece türkiyede satışını görüyorum.
Sanırım sadece türkiye'de tercih edilen, özellikle almanya'da hiçbir outdoor mağazasında bulamadığım, satış sitesi de sadece bir tane olan; tulumu+çadırı+matları güzel bir marka
kış kamplarında mışıl mışıl uyumamızı sağlayan yegane marka
gözümün nuru, gönlümün efendisidir. O ki, ona sahip olmak için günlerce peynir satarak para kazandığım, o ki, uyku tulumunu aldığımda günlerce evde birlikte uyuduğumdur. Şu an, ödünç verip geri alamadığım e hasretle yolunu gözlediğimdir. İsterse trilyon olsun, trilyon gün peynir satar her bişeyini alırım ben onun.