how to get away with murder

Profesör (bkz: annalise keating) rolünü (bkz: viola davis) in canlandırdığı (bkz: harry potter)'dan bildiğimiz (bkz: alfred enoch)'ın başrollerde olduğu ilk gösterimini 25 Eylül 2014 yapılan dizinin toplam 6 sezonu yayınlandı.

Konu olarak ceza hukuku dersi veren profesörün dersi uygulamalı olarak vermesi sonucunda başından geçen olayları konu alıyor.
bitmesine inanılmaz üzüldüğüm ve bir daha bu tarz bir diziyi ne zaman izleyebileceğimi kara kara düşündüğüm dizi.
her seferinde başlamaya karar verdiğim, etrafımdan da çokça tavsiye aldığım ancak başlayamadığım diziydi, başlığı görünce aklıma geldi. ilk fırsatta başlamalı.
ortalamanın üzerinde bir zekanın yazdığı senaryo akışına ve kurgusuna sahip dizi diyebilirim. gerçekten de her bölümünde izleyicisini şaşırtan zekice detaylar barındırabilmeyi başarıyor.
2. Sezondayım. İnanılmaz bir dizi yapmışlar gerçekten her şeyiyle çok iyi. İlk sezon eee n’oldu şimdi diye diye izliyordum kabul, bölümler ilerledikçe yedirtiyor bana laflarımı. Şahane bir dizi. İzleyin, izlettirin.
Kadınların, Siyahilerin ve erkek eşcinsellerin başrollerde oynadığı, mütemadiyen her bölümünde farklı kişilerin seks yaptığı, akıcı bir yapıt. Senaryosu yukarıda saydığım şeylerin " ısrarla gözümüze sokulması" dışında gayet güzel olup, kendini izlettirmektedir.