goygoyrail

Facebook'un en sağlam mizah grubundan birisidir. Aynı zamanda " ulan faydalı bi iş olsa ayıracak zaman bulamazsınız " diye düşündüren interrrail türkiyenin alt kuruluşudur. Sanıyorum ki goygoyRail'deki arkadaşların bi kısmı İnterrail Türkiyeden haberi yoktur.

AT_AVRAT_ GOYGOY
ilk zamanlarındaki kadar sık kaliteli mizah yapılmasa da hala takip etmekten vazgeçemediğim interrail'in alt gruplarından biridir.
İçerisinden eğlenceli photoshop çalışmaları çıkan ve içlerinden (bkz: şırdan) eksik olmayan facebook grubu
Son zamanlarda keyif vermeyen Interrail Türkiye'nin en işsiz insanlarını içinde barındıran gruptur. #UfoAttacktoturkey trollemesi ile gönüllerde taht kurmuştur orası ayrı mesele
anlamadığım bir şekilde 10 dan fazla başvurduğum ve alınmadığım, en sonunda alındığım ama mizahını beğenmediğim grup.
Gece postunu icat etmiş interrail türkiye'nin alt mizah grubudur

Sa'ya sa denir
Foto atmak yasaktır
Ss almak yasaktır
Akıyor mu?
Allahını seven beni aşağı çeksin

Yazışmalarının sık sık yapıldığı yerdir, iyidir.
Asla içinde bulunmadığım ve bulunmayacağım interrailtürkiye nin alt grubudur. Mizah anlayışının çoğunun bel altı olduğu ağırlıklı genç arkadaşların geyik boynuzları törpülediği platformdur.
Postların zor onaylandığı güzel dostlukların kurulduğu bir gruptur.
grupta ki kişi sayısı on bine kadar efsane geyik yapıldığı şimdiler de ise çoğu mizah sayfasından seviyeli olan alt oluşumdur
Interrailin gezginlerin kendi aralarında ''geyikleyebilmesi'' için kurulmuş bir alt grubu.

Üye sayısı diğer gruplara karşı daha az olmasına rağmen - az üye kabulü, çok ban - en aktif gruplarından birtanesidir. ufoattacksturkey, kerimcandurmazaskerde gibi trolleriyle adını duyurmuş, cem yılmazın da bu trollerden sonra fake hesapla girdiği mizah grubudur. Üyelerinin bir kısmının interraille çok alakası olmasa da, zamanla gezgine devşirildiği yerdir. Gereksiz duyar sevilmez. (bkz: lgdk)