gezi içerikli instagram hesapları

/ 9
Bestami candir bir koreye gitse guzel olur bence.
Oitheblog yakindan tanirim cok eglenceliler...
Sahsen bende biraccik da olsa geziyorum ahanda suraya birakivereyim adresimi..


@realistyazar
seyahat blogları başlığı olsaydı biraz daha geniş yelpazeli değerlendirebilirdim aslında da bu başlık için şu kişileri söyleyebilirim:

[url http="https://www.instagram.com/letsgoturko/" title="lets go turko"] : bir süre inşaat mühendisliği yaptıktan sonra hayal ettiğinin bu olmadığına farkına varıp 2 yıl gibi bir süredir de yolda, şu an arjantin taraflarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.

[url http="https://www.instagram.com/halesargin/" title="işim gücüm gezmek"] : vegan beslenerek birkaç yıldır bisikletiyle dağ bayır demeden yol alan güzel insan.

[url http="https://www.instagram.com/hasansoylemez/" title="journey to dreams"] : bisikletiyle 3 yıl gibi bi sürede dolaşmayı planladığı, genel olarak, afrika'nın sahil kesimlerini fotoğraflayan ve bu süreçte de belgesel çeken kişi aka hasan söylemez.

[url http="http://instagram.com/ifkoparan/" title="kesfetmek"] twitterda gördüğüm anladığım kadarıyla 6 ay türkiye'de 6 ay da kafası nereye eserse oraya yol alan eğlenceli birisi.

[url http="https://www.instagram.com/frogsonwheels/" title="frogs on wheels"] yanlış hatırlamıyorsam çiftimiz bisikletle fransa'dan tayland'a kadar gitmişti. ayrıca türkçe ve fransızca yayınlamaktalar gezilerini.
Sponsor bulmak isteyen instagram daki bloggerlara tavsiyem lütfen biraz daha mantıklı içerik üretin
/ 9