gereksiz eksi oy veren kullancılar

Sözlük içerisinde huzursuzluk çıkartmaya çalışan tiplerdir. İnsanı anlık huzursuzluğa sürükler, sonra geçer.

Örneğin Şu anda çalan şarkı başlığına girdiğiniz entry’ye gelen bir disslike sizi düşündürür, amaç sonuç ilişkisini asla kavrayamazsınız.
gereksiz olduğunu düşünmediğim eylemdir. saçma şeyler yazdığını düşündüğüm yazarları eksilemek hakkımdır. gerekirse hobi olarak eksilerim kime ne.

(bkz: hunharca eksiliyorlar)
“like” eğer bir görüşü desteklediğinden verilebiliyorsa, neden “dislike” verilmesin? yani birinin ne biliyim son okuduğu kitap sevdiğin veya beğendin bi kitapsa gonderiyi beğenebiliyorsun ama eğer bahsi geçen kitabı okumus begenmemissen falan gonderiyi begenmemende ne sıkıntı var? hic bisey yapma o zaman demeyelim, ne yani olumlu olmayan görüşler belirtilmesin mi
Kişisel zevkine uygun yazılmadığı için dislike verenlerin sözlük amacını tam olarak anlayamadığını düşünüyorum. Burası sidik yarıştırma platformu değil. Örneğin (bkz: kamp ortamına en uygun içki) başlığında herkes gibi ben de benim zevkime uygun olmeca yı yazdım ve çok afedersiniz 3 adet dangalak tarafından dislike aldi. Küfür yok, hakaret yok, nefret söylemi yok, homofobik içerik yok. Hayır (bkz: ne mana? )
Yazdığın şeyi beğenmeyen bir yazarın almış olduğu eylemin gereksiz diye nitelendirilmesidir. Yani siz birşeyi sevip yazabilirsiniz, haklı veya doğru olabilirsiniz ama karşı taraf bunu beğenmek zorunda değil. Bence düşünce özgürlüğü bitur daha düşünülmeli ülkemizde.
mantıklı konuşanlara like saçmalayanlara dislike verilen bir sözlükte yazmaktan rahatsız olan avarenin açtığı başlık.
Goygoy yapılan yerde duyarcıların ben burdayım dediği eylem biçimidir.
Gereksiz ise sadece like koysunlar bu ne sacma bir baslik
Yazim seklini begenmemisimdir bilgi eksikligi vardir vs verilir yani like kadar dogal bisey
Ya damarına basınca da veriyorlar Çan’ları sağolsun. Bir muhterem tüm entrylerime girp vermişti bir güldüm anlatamam .
Ancak ben karşıyım görüşler paylaşılır beğenilir beğenilmez ama bir de salt gerçekler yazılır . Misal : Siyah at siyahtır bunu beğenmemek “ulan gerizekalı siyah değildir o beyazdır “ veya “ siyah olmamalı beyaz olsundu” yada “ renk körü müsün o turuncu” gibi düşünülebilir en iyi ihtimalle “ bro ne yapalım atı hemde siyahını biz olmuşuz iguana”