flixbus

avrupada uygun fiyata gezmemizi sağlıyan otobüs firması amsterdam da bilet satış noktası olmayışının beni üzdüğü firma ayrıca 5 sefer 99 euro gibi bir kampanyasıda mevcuttur
avrupa'yı gezmek için en uygun seçeneklerden birisidir. ne zaman kullansam en az 1 saat rötar yaptığı için duraklarda boş boş beklemek zorunda bırakmıştır
26 ülkeyi birbirine bağlayan Ücretsiz wifi ve prizin standart olduğu şirkettir. Koltuk numarası yoktur otobüsün içinde kısa süreli koltuk kapmaca yaşanabilir.
Floransadan bolonya'ya giderken küçücük otobüsün içinde kulaklığımı kaybetmem dışında hiç kötü bir olay başıma gelmedi.
otobüsleri uçan tenekedir. binen yolcuların sahip olduğu çantalar en az 40 litredir. genelde otel parası vermek istemeyenlerin gece seferlerine dadanmasından dolayı otobüs full çekmektedir. herkesin rahatça horlayabileceği hostel tadında otobüslerdir.
marka önerim: hostbus
Megabus daha ucuzdur ancak Flixbus koltuk aralığı nedeniyle tercih sebebidir. 7, 8, 10 euro gibi komik rakamlara Avrupa'da ülkeler arası seyahat edebilirsiniz. 12 Euro'ya Mainz'dan Paris'e gitmiştim.
Bazen çok dakik olan bazende -3 te 5 saat bekleyebilceğiniz terminallerinde bank-wc bile olmayan otobus firmasıdır. Ama gel gelelim ki ucuz :) o yuzden de vazgeçmeyiz
almanya merkezli ve giderek ağını daha da genişleten, her doğum günümde 3 euro indirim kuponu veren avrupa'nın en büyük otobüs firması.
hakkında kimsenin olumlu fikri olmayan avrupa'nın metro turizmi denilen otobüs firması
şöförlerinin bir kısmının türk çıkma olasılığı olan, isic kartına zaman zaman %10 indirim yapabilen almanya kökenli otobüs şirketi.
ozellikle danimarka-malmö arasi,2 katli olan otobuslerin ust katinda en onune binmenin keyfi sadece ryan air 1 euroluk biletlerinde olan otobus firmasi.
ilk defa almanyada kullandım ve pişman oldum bundan sonra da kullanmam dediğim firma.