evlenmeden cinsel ilişkiye girmek

sene 2019'da kimseyi ilgilendirmemesi gereken fakat hala tartışılan konudur.
kesinlikle gerçekleştirilmesi gerekiyor. çevredeki biten evliliklere baktığımda birçoğunun temelinde cinselliğin yattığını gözlemliyorum.
kimsenin ne düşündüğüne veya istediğine kesinlikle karışamayacağı bir başka konu daha. insanların hayatlarına burnumuzu sokmayı ne kadar sevdiğimizin bir başka kanıtı olarak toplumda ara sıra tartışılan yargı.
kanımca lazım gelen budur, birini nasıl tanıyacağını da ben söylemeyeyim bu saatten sonra.
Evlilik kurumuna bir inancım olmamasından sebep ne zaman sevişirseniz sevişin bana ne, bana mı sevişiyorsunuz? Düşük libidom ve ben kendi halimizden memnunuz. Şimdi yüksek libidolular düşünsün.*
insanların özelinde olan bu konunun nesnel bir yargıya dönüştürülmeye çalışılması saçma , toplum nezdinde bir yargıya varalım ve herkes öyle davransın düşüncesi bencilce olup isteyen istediği kişiyle istediği kadar sevişebilir, bu konunun beni geren tarafı ise uygulanan çifte standarttır, şöyle ki orta anadoluda bile erkekler cinsel ilişki yaşadığında 'bizim oğlan çapkın' diyerek geçiştirilip kızların bir erkek arkadaşı olması durumu bile orospu olarak yaftalanmalarına yol açıyor
buluşunca pastaneye gidip limonata mı içiyorsunuz lan sene olmuş 2020!
"ağğbiiğğğ yimbirince yüsyılda bunu mu tartışıyorsunuğz?!" dan ziyade tartışanların iki yüzlülüğüne değinmek isterim.
bahsi geçen evlilik imzalı, evlilik cüzdanlı bir evlilik değil; bahsi geçen bir vajinayı bir penise helal kılan dini nikah ile gerçekleşen evlilik. çünkü imam nikahınız olmadan devlet nikahı ile gireceğiniz her cinsel ilişki zinadır. "muta" nikahı denen zıkkımla her penisi her vajinaya helal kılan iki yüzlüler "kadının ortada kalmaması, kötü yola düşmemesi" için evlilik -pardon, düzeltiyorum- dini evlilik öncesi cinsel birlikteliğe karşılar. fakat küçük bir detayla, o çok bağlayıcı, koruyucu gösterdikleri, erkeğin ağzından çıkacak 3 aynı kelime ile bozulan, "yeni karı alıyorum" diyerek totalde 4 tane kıyabildiği nikah ile.