esrar

/ 2
Son yıllarda vücuda sayısız faydası olduğu keşfi yapılan, dünyanın birçok yerinde yasak olan yatıştırıcı madde. Fişeği 10₺ den bir anda 20₺ ye çıkmıştır. Sanırım ötv cigarayı da vurdu.

(bkz: cigaralık)
sağlam mal olduğunda güzel kafa yapan seni uzayın boşluğuna bırakan ve dünya ile iletişimi güzel kopartan doğa anamızın bizi ödüllendiriş şekline verdiğimiz isim.
Alkolden çok daha zararsız, son dönemlerde faydalarının zararlarına oranla bariz bi üstünlük sağladığının konuşulduğu, çiçekkokusunun parfüm yapılıp sıkılası, kanunen yasaklı yasak madde.
Bazen gereksiz yere alkolle kıyaslıyorlar bence böyle bi kıyaslama yapılmaması lazım ben esrarı doğal bir ilaç gibi görüyorum insanı sakinleştiren güldüren seviştiren şahane birşey esrar içen insandan zarar gelmez alkolün 10 gömlek üstüdür o yüzden kıyaslanmaz ama şu sorulabilir alkol yasalken esrar neden yasak insanlar alkollüyken birbirini öldürüyor tecavüz ediyor her türlü saçmalığı yapıyor bazen ne yaptığını hatırlamıyor bile esrarlıyken yapabileceğin en kötü şey ne ?
genelde özenti apaçi keko saçma salak gerizekalı insanların elinde olan zararı yüksek ve alkolden çok daha fazla bağımlılık yapan ve kişinin birçok kötü ortama girmesine sebebiyet veren bağımlılığın artması durumunda başka maddelere de yönelmesine sebebiyet verecek bir maddedir.
esrarı övenler eminim çocuklarının kızlarının bu ortamlara girmesini istemeyen sadece bencil düşünen akılsız insanlardır.
Çok fazla tüketilmesi sonucu ileride şizofren ve bibolar gibi hastalıklara yol açan bir maddedir . Az ve bilinerek kullanilmasi eğlencelidir
/ 2