eski sevgiliyle barışmak

/ 2
ilişki birkaç gün denenir ve sonra o kişinin neden eski sevgili olduğu anlaşılır
35’lik abi tavsiyesi vermem gerekirse hiçbir sevgilinizle ne ilişki dahilinde ne de biterken kavga etmeyin, kavga ederek ayrılmayın. oturun ayrılma gerekçenizi mantıklı bir şekilde birbirinize anlatın, işte o zaman ayrılık sonrası yaşanacak travmayı en az hasarla atlatıyorsunuz. konuya gelirsek, olabilecek bir şeydir ama sevgili olarak devam etme gibi bir zorunluluğa girilmemelidir. az önce söylediğim üzere eğer kavga ederek ayrılmadıysanız yıllar sonra çıkagelse arkadaş olarak da devam edebilirsiniz.
Bitmiş bir duruma “eski” sıfatı takılıyorsa artık o ilişkiye tekrardan yelken açılmaz.
herşeyde olduğu gibi kaybedince anlar değerini insan. "olamaz mı olabilir" ama "ben sende tutuklu kaldım" hali pekte keyifli bi durum değildir.
aynı kitabı bir kere daha okuyup farklı bir son olmasını beklemektir.
kısa bir süreden bahsediyorsak mümkündür ortalama 3- 6 ay arasına tekabül eder.

1 yılı aşmış süreden sonra eski sevgili birkaç ceviz kırmış aradığını bulamamış en iyi seçenek olarak size dönmeye karar vermiştir ve kat'iyen değişmemiştir. Velhasıl o ilişkinin sonu gelmesi mümkün değildir hatta milyonda birdir.
bir kere eski sevgili kalıbına girildiyse eskisi gibi olunmasının pek mümkün olmadığı ilişki türüdür. bir kere bittiyse hep bitmeye mahkumdur. çünkü kavga, tartışma normal olsa da insan kolay kolay ayrılıp eski sıfatını başa getirmez.
/ 2