erasmusta türk kızları

cevaplanabilir entry
gitmeden önce heyecan tavan, yıllarca italyan erkeği güzellemesi yapılmış örnek olarak da dolce gabbana mankenlerinin fotoğraflarına bakılmış, ilk tanışma partisinde çekingen, gergin ve sessizler, daha sonra ortam kaynaştıkça yabancı erkekler bunlara da hafif yanaşır, tabi bunlar da konuşmaya başlarlar, ikinci partide diğer ülkelerden kızlar dahil herkes içer ve bilin bakalım kimler yerlere yığılıp kendinden geçerler tabiki türk kızlar, üçüncü partide daha az içer ve genelde diğer kızlarla dans ederler ama gözleri de sürekli hoşlandığı yabancı çocuktadır, yabancı çocukla daha önce dans etmiştir ama çocuk ilerlemek isteyince kızın bilinçaltından bu ses yükselmiştir 'ayıp kızım' ve daha ne söz kalıpları, o da geri dönmüştür ve uzaktan izler çocuğu , yabancı erkekler de çoktan biz bunlarla mı uğraşıcaz deyip başka yabancı kızlara yönelmişlerdir,uzun oldu ama malesef kız çocuklarına çok fazla baskı meselesi yurtďışında da göze çarpıyor, özgür ve özgüvenli olamıyorlar, bu da hayatlarına büyük etki yapıyor
döndükten bir kaç sene sonra çadırda çatır çatır sevişerek acısını çıkartan kızlardır.
Benim olmadığım şeydir. İngilizcesizliğim sağolsun ama erasmusa gitseydim de barlara erkek düşürme çabasıyla gitmezdim zaten. çünkü abi yurt dışına gitmişim ne erkeği? Bir ton gezilecek yer var barda ne yapayım ben müze gezmek, yeni yerler görmek varken? Üniversite hayatımla ilgili tek pişmanlığım erasmus sınavını kazanamamış olmak.

Ayrıca erasmusa giden türk kızları hakkında yorum yapabilecek tecrübe birikimine sahip değilim. Görmediğim bir şey için yorum yapmam ama genellemelere de karşıyım. İnsanlar gördüğü bir kaç kızın deneyimi üzerinden tüm kızlara yönelik bir değerlendirme yapmamalı.
kesinlikle gittiklerinde açılıp saçılan ve avrupalılaşanlardır ülkelerine döndüklerinde perimasalı bitecektir
"turkish girls are easy on erasmus" diye bir kalıp duymuştum. bilmiyorum geçerliliği var mıdır tabii. giden arkadaşlar yorumlasın lütfen.