ekşi sözlük'te bolurail rezilliği başlığı

/ 3
Sosyal medyadan ve bazı instagram hesaplarından daha doğrusu her yerden bolu ilgili düşünceler görmeye başladım galiba herkes bizim gibi düşünmüyor en sonda ekşisözlükte başlık açmışlar
Not: başlık, ekşisözlükteki başlıktır

ekşideki o başlık
ne yazık ki haklı başlık.

doğa temizliği olayını lafta faşizm derecesinde savunup kamplarda etrafı mahveden güruh grupta gırla.

kimse çöpünü almıyor. sigara izmaritleri, bira şişeleri her yerde.

yeri geldiğinde öz eleştiri yapmak şart arkadaşlar.
Gezilerde kimse bir yere ayrılmadan ortak bir çöp toplama etkinliği düzenlenmeli
Cop toplama olayinda haklilardi efendim.Ama sunu da eklemeliyim ki eksisozluk yine farkini ortaya koyarak abartili sacma cikisini ortaya koymaktan geri kalmamistir.Ayrica bi ustteki entryde de soylendigi gibi her gezi cikisi dagilmadan ortak bi cop toplama aktivitesi yapilabilir ve yapilmali da.
interraili ve kitleyi tanımayanların oluşturduğu linçtir. lincin çöp üzerine olması her ne kadar mantıklı olsa da interrail üzerine olması saçmalıktı. interrail artık ne kadar önemli bir grup oldugunun farkına varmalı ve işi ciddiye almalı. nazar oldu biraz.

reklamın iyisi kötüsü olmaz!
neyse ki düzeltilmiş olan durum.
Zaten mesele hataların düzeltilmesi değil mi?
son derece haklı başlıktır. Bolurail etkinliği rezalete dönüşmüştür. Önemli olan bunu inkar etmek yerine hatalardan ders çıkartarak tekrar benzer bir rezaletin yaşanmasının önüne geçmektir.
Hep derim o kadar adamı değil ınterrail hangi organizasyon ile oraya toplarsan topla sonuç aynı hatta daha da kötü olacaktır.
Adamlar haksız sayılmaz.neyse ki daha fazla sarpa sarmadan konu kapandı.
/ 3