ebru gündeş

/ 2
23 yıllık sanat hayatı süresince 14 albüm, 2 remix albüm çıkarmış, bir çok televizyon dizisi ve programında yer almış ayrıca onlarca ödüle layık görülmüş olan fantezi müziğin sevilen ismidir. gönlümün efendisi şarkısıyla türk halkının kalbinde ayrı bir yer edinmiş nice aşıkların birbirlerine (bkz: geldi yine gönlümün efendisi) diye seslenmesini sağlamış sanatçı kişiliktir. aşk hayatı fırtınalı olan sanatçı bir çok ünlü isimle aşk yaşamıştır. (bkz: uche)
Cehennem şelalerine giderken uche ve ebru gündeşin aşk yuvaları müze olarak sergilenmektedir. Uğranması gereken yerlerden.
Sanatçı kişiliği ile öne çıkmış, tam bir hanımefendi görünümlü, türkiyenin ilk fuckbody konseptli şarkılarından birini söyleyen sanatçı. (bkz: fırtınalar)
kendisi artık reza zerrab, yapmacık ağlamalar ve boşanmalarıyla anılacaktır. kendisinin sanatı ve sanatçı kişiliği uzun süre önce bitmiştir.
her seferinde olduğu gibi kıymetini öldükten sonra bileceğimiz güzide sanatçılarımızdan biridir kendileri.
reza zarrab evliliği ve çocuğunun psikolojisi yüzünden sanat hayatı bitmiştir gözümde..
Reza dan sonra fazla şımaran öyle sesi çokta güzel olmayan sıradan bir şarkıcı.
rıza sarrab abd tarafından sanık koltuğundan tanık koltuğuna oturması itibari ile ne yapacak dediğim türkiye'de vaktiyle sevilen, şimdi ise bir türlü ne yaptıığını anlayamadığım, bir sihirli değek olsada kafasından geçenleri okumak istediğim kadın sanatçı
Bir dönem çok iyi işler çıkartan daha sonrası popülerliğin verdiği bir hava ile çizgisinden düşüşler yaşayan gümbür gümbür bir ses.

Keşke o samimiyeti ile kalsaydı ama kim kaldı ki öyle, hangisi bugün eski lezzetinde. Bu yüzden sevdiğim isimlerin çok öteye gitmemesini diliyorum hep, bize kalsınlar.

Evliliğine vs. de girmeyeceğim, neticede bir kadın ve anne.
/ 2