donanımhaber

on yılı aşkındır kullanıcısı olduğum, son zamanlarda sıcak fırsatlar bölümüyle dikkatleri çeken, forum uygulamalarının ülkemizdeki en oturmuşlarından olan site.

içerisinde bir konuyla ilgili çok detaylı bilgilere ulaşıp, yardım alabileceğiniz gibi sıcak fırsatlar bölümünü takip edip gerekli gereksiz bir sürü indirimden, kampanyadan faydalanıp kredi kartı dökümünüzü şişirebilirsiniz.

bir rivayete göre son nekrofililer bu sitede görülmektedir.
yeni yetme bebeciklerin anlayacağı şekilde amazondan alışverişin anlatıldığı, donanımhaberde bu konuyu açan şahsın linklere referans kodu yerleştirdiği anlaşılınca bazı kullanıcıların kandırıldıkları gerekçesiyle donanımhaber ve başlık sahibi hakkında suç duyurusunda dahi bulunduğu, daha sonra donanımhaber sitesinin, donanımhaber site yönetiminin ve başlık sahibinin aralarında anlaşma yapıp geliri pay ettiğini açıkladığı senelerin forum sitesi. severim kendisini. amazon.de'den kargo beleş olayını ilk oradan duydum. siz de benden mi duydunuz yoğsam?
1993'ten bugüne türkiye internet tarihinde önemli yer edinmiş bir site. türkçe olarak internet kullanan bir kişinin öyle ya da böyle bu siteye işi 1 kere olsa dahi, biliçli ya da bilinçsizce, düşmüştür. sıcak fırsatlar ölücülükten dolayı gözü korkutsa da aradığınızı uygun fiyata bulabilme veya elinizdekini hemen elden çıkarabilme şansı veriyor(aynı zamanda sabır limitleriniz de zorlanabilir), konu dışı, teknoloji incelemeleri, taşıtlar hakkından bilgi, üniversite bilgileri vs derken çok kapsamlı bir içeriğe sahiptir. son zamanlarda günümüzdeki her internet sitesi gibi bu işlevlerini azalarak kaybetmekte.
donanımhaber ölücüleri diye bir kavramı bize kazandıran site.
Dinanimhaber öluculeri olma yolunda bir gezginsozluk var gibi
çocukluğumu harcadığım, şimdi de sıcak fırsatlar takipçisi olarak gençliğimi harcadığım, orta yaşlara gelince sanırım ayda yılda bir gireceğim başarılı bir web sitesi.