donald trump

14 Haziran 1946 senesinde dünyaya gelmiştir. Tam adı Donald John Trump Queensdir. New York doğumludur. ABD'li iş adamı, siyasetçi, yönetici, girişimci ve yazar olan Trump. ABD başkan adayı olmuş ve seçilmiştir. Ayrıca Trump Organizasyonu'nun başkanı olan Trump dünyanın sayılı zenginlerindendir. İlginç saç seçimi ve ayarsız ağzıyla hem dillere hem de internet alemine destan olmuştur.
abd'nin iki normal dönem sonrası bir manyak ortaya çıkarma geleneğinin son delisi.
Kuzeyin Kore hakkında ateş ve öfkeyi hissedeceklerine dair bir açıklama yapmış amerikan başkanımsı.

Dünya bir müteahhit ve elinde balistik nükleer başlıklı füzeler bulunduran bir çocuk arasına gerilmiş ipte cambazlık yapıyor.

Bir nükleer savaş çıkması okyanusların, dolayısıyla deniz canlılarının ve kıyıların kirlenmesi demek. İki başlı çocuklar, milyonlarca hatta belki sayıları milyarı bulacak insanın kanserden ölmesi demek.

Binlerce acı, gözyaşı demek.

Savaş çok şey demek.

Bu iki deliyi seçen amerikan halkına ve diktatörlük rejimini yıkamamış devrimci ruhsuz tüm korelilere teesüflerimle.
dünyanın belkide en antipatik liderlerinden olarak tarihte yerini alacaktır
ikinci kez seçileceği çok bariz olucağı olan adamdır.
malum ortamlarda söylenenlere göre küreselcilerle ciddi bir güç savaşında bulunan zat. küreselcilerin bütün manipülasyonlarına rağmen koltuğunda kalmaya devam etmesiyle beni şaşırtmıştır. kimdir bu küreselciler derseniz
bu haberden yola çıkarak tahmin edebilirsiniz
Seçim öncesinden anlaşılabileceği üzere halkının zayıf yönlerini manipüle ederek başarı elde etmiş, halkını siyasi değerlere göre 2 ye ayırmış olan bir başkan
donald trump engellenemez bir yükselişle en zenginler listesine girmiştir şu an abd hükumetinin başkanıdır en yakın adamlarının birinin CIA işbirliği yapmasından dolayı tahtı sallantıda olan tatlı şeytan ..