doktor

Hayatının 11 senesini (6 sene fakülte 5 sene asistanlık ) okuyarak geçiren.
30 günün en az 10 günü nöbet tutan
Çocugunun bebekliğini yürüdüğünü bile bakıcıdan öğrenen
Ben doktorum kaliteli iyi yaşamam lazım derken sabah akşam üçkurul kazanmak için çalışıp amelıyat yapıp didinip duran
Sonrasında elindeki parayla yok ya otel çok oahalı biz hostelde kalalım diyen. ( o tahmin ettiğiniz paraları inanın doktorlarda artık rüyalarında görüyorlar)
Sonrada hastanın birinin gelip karşiiimmmm sabahtan beri bekliyoruzz burda bakcaksan bak bakmıycaksan bakmaaaa diyip 71. Sırada olduğunu unutan bir hasta yakını tarafından darp edilen tehdit edilen kişi.
Hayaller amerikadaki lamborginisi olan doktor
Hayatlar suriyeye bölge sahra hastanesine çadırda 1 ay kalmak suretiyle geçici görevlendirilen şahıs.
beş yıldır icra ettiğim, keyifli olmayan ve düşünüldüğü kadar çok para kazandırmayan meslek. kişilere tavsiyem ise er yada geç, vakit geçirirken az da olsa keyif alabildikleri bir iş edinmeleri olacaktır.
Küçükken kendi kendime olduğumu hayal ettiğim meslektir. Hatta öyle ki kendime doktor diyip çirkin yazımla reçete yazmışlığım da vardır. Evde hala bir klasör içinde yazdığım uydurma reçeteler duruyor.*
Ayrıca doktorları severim genelde iyi doktorlar denk geldi hep. Gıcık olduğum tek bir doktor olmuştu, o da zaten ufaktan travma gibi bir şey yaratmıştı bende. O sebeple erkek jinekolog tercih etmiyorum ama bunun dışında bir doktor korkum ya da daha doğrusu çekincem yok.