doğukan zengin

/ 2
Goygoyrailin en uzun süre adminlik yapan, en zeki ve en yakışıklı admini. Ayrıca adarailin de fikir babasıdır.
her açıklamasını cumhurbaşkanı başdanışmanı niteliğinde yapan admin kişisi. bu iyi bir durum. ayriyeten reelde hayatının büyük bir kısmını mobilize yaşadığı söylenir.
Değişik bir insan çeşidi.Evcildir,sakindir ama her an siyasetçi olarak karşınıza çıkabilir.Kendisine bir şarkı armağan ediyorum.O biliyor.
DoDo adamdır gerisi teferruattır. Gerek goygoyrail seçimleri gerek ufoattack olsun biz hep Dodo'nun yanındaydık.Eski gece postlarının tadı kaçsa da dodo muzun eğlencesi bakidir
adarail fikir sahibi adam gibi adam kımı zaman uzun sure sessiz kalan ama ortaya da çıktımı ortalığı kavuran adam dodo
saygılar.
(bkz: adarail) (bkz: gabon) muhabbetleriyle insanları kandırdığını düşündüğüm kişi. küçük bir araştırma yaptım özellikle adarail' de verdiği, söylediği isimlerin hepsi yanlış ve öyle kişiler yok. hatta ada bile yok.

söylediklerime inanmayan araştırabilir. gabon muhabbetinin de baştan sona yalan olduğunu düşünüyorum.

ayrıca kendisini bu yalanlarını bulana kadar seviyordum ama artık gerçekten şizofreni hastası vs. olduğunu düşünüyorum, aslı- gülsün falan alsın bu çocuğu bir hastaneye götürsün. adminleri dahi kandırarak adam (bkz: mehmet aydın) ı bile geçecek kabiliyette.

ayrıca ayda 3 kişiyle sevgili olduğu ve o kızların neler söyleyeceğini hayal bile etmeyin. swf
Adamızın konsey başkanı ayrıca goygoyrail olarak
Gabon'a yapacağımız seyahatimizde bize rehberlik edecek kişi .

yersen
(bkz: adarail) muhabbetinin bir kandırmacı olduğunu anlamıştım. hatta bu yüzden şüphelerimi yazdıktan sonra doğukan tarafından engellendim.

yukardaki entryleri görünce şaşırmadım diyebilirim. hatta dur başlığını açayım tüm insanlar bilsin çünkü hala orada umutla bekleyenler var.

(bkz: adarail balonu)
bugün benim de yazdıgım entryden sonra bestami başkan tüm gruplarda fişi çekmiş gibi görünüyor. baktım şimdi goygoyrail, adarail, eski adarail ve yönetici olduğu tüm gruplardan almış, helal olsun diyorum kendisine

dogukan'a sesleniyorum; kardeşim korkunç bir adamsın, korkunç ama. her yalanın her acıtasyonun her duygu sömürüsünün birgün ortaya çıkmak gibi huyu var. önce doğru söyleyeceksin insanlara, yalan konuşmayı huy edinmeyeceksin.
insanları dolandırmak, kandırmak duygularını sömürmek kimin haddine.
/ 2