deprem vergisi

cevaplanabilir entry
Şimdiye kadar devlete ödediğimiz deprem vergisi in nereye kullanıldığını açıklamalarını lazım.
Çünlü şimdiki depremde kullanılmadı.
bakanlık tarafından nerede kullanıldığı açıklanamamış, özel iletişim vergisi adı altında toplanmış, bazı devlet büyükleri tarafından bütçe açıkları ve yol yapımlarında kullanıldığı da söylenmiş vergi.
Bütçe planında hangi kritik şehirlerin vergi maliyeti ve masrafı ne kadar olmalı , alınan vergilerle yapılanların oldugu bir açıklama gelmeli milletimiz bilgilendirilmeli
arkadaşlar burası avrupa değil, sorgulayacaksanız yallah avrupa'ya
Google search yapmaktan aciz asalak sürüsünün aman bir deprem olsun da devlete bok atalım diye bekleyen insanlık düşmanlarının deprem anında depremzedelere yardım etmek yerine planlı şekilde ortaya attığı yalan iddiadır.
Öncelikle devlet deprem vergisi adı altında bir vergi toplamamıştır. Alınan vergiler zaten genel kapsamlı olduğu için yola da gitmiştir köprüye de. Bunda sorun yok.
Gelelim paralar nerde meselesine
Van depreminde devletin bölgeye aktardığı para toplanan vergilerin tam 7 katı.
Elazığa daha ilk saatten itibaren her türlü yardım yola çıkmaya başladı ama önceden hazırlanmış metinler ellerinde mi patlasaydı aaaa hayır!
Deprem vergileri nerde yok Suriyeliler çadır aldı millete kalmadı vay efendim başına türban takan tiyatrocu chpli ablaların devlete haykırışı isyan edişi VS geçin bunları bayatladı artık kimse de yemiyor zaten.
Üniversite okumuş eşekler girip veri elde etmeyi bilmiyor açıklanmadı diyor ulan 540 milyar TL harcanmış deprem ve altyapı için binalar yapılmış hala vergiler nerde.
Abuk subuk argümanlarla yapılan hükumet karşıtlığı okuyan araştıran bilgili tüm bireyleri hükumete yaklaştırıyor en büyük suçlusu da bu çomar vasıfsız kitle
deprem vergisinin adının gerçekten deprem vergisi adı altında toplandığını ve buna karşı çıkıldığını sanan akıl yoksunlarını da görmüş olduğumuz başlık. zaten deprem vergisi altında değil özel iletişim vergisi altında, 99 depremi sonrası yasadan geçen vergidir. ülkenin maliye bakanı bile paranın nereye harcandığını açıklayamıyorken, bu terliksi canlılar, bu sözlüklere de musallat olmuş, facebookda konyada üretilen uçan tank projeleri ile gururlanan 40 yaş üstü yaşlı amca gibi savunur olmuş.
Özel iletişim vergisinin tamamının alakası olmayan depreme harcanması gerektiğini savunan bir has çomar bir koyun bir yobaz değerli okurlar.
Böyle insanların o bok suratına sadece s. Git lan diyip devam edin bunlar ne okuduğunu anlar ne de bilmiyormuşum doğrusunu öğreneceğim de demes şeyh Saidin kayıp torunları