demircioğlu camping

edirne’nin keşan ilçesine bağlı olan mecidiye köyünde yer alan kamp alanı. keşan ilçe otobüs otogarı ve köy garajından erikli/mecidiye köy minibüsleri ile ulaşım imkanı bulunuyor. ister bungalovlarda ister arka tarafında yer alan düzlükte çadır kurarak konaklayabilirsiniz. yiyecek içecek hizmeti tümüyle tesiste karşılanıyor. işletme içerisinde vakit geçirebileceğiniz okçuluk, kano ve tüplü dalış gibi etkinlikler de bulunuyor.

gelelim madalyonun öbür yüzüne; cahildim dünyanın rengine kandım misali instagramdaki fotoğraflara aldanıp sevdicekle gittik. işletme sahibinin sabah erken gelmemize binaen bu saatte ne işiniz var diyerek bizi sıcacık karşılamasıyla tesisin aslında şişirilmiş bir balon olduğunu anlamamız çok sürmedi. işletmecilik maalesef zayıf. sadece gidip bi çay, kahve içip yeteri kadar story yüklemesinden sonra dönün derim. kalacaksanız da maksimum 1 gün kalın. bi de evlilik teklifi için falan sömürebilirsiniz işte. onun dışında ı ıh. puanım 1.
Asıl amacı instagram olanların önünden bile geçmemesi gereken, başka bir yere kampa giderken merak edip bir bakalım dediğimiz, fotoğraf ne büyülü bir şeymiş böyle bir mekanı nasıl Norveç'te bir göl kıyısı gibi gösteriyormuş dedirten gereksiz yer. Çevresi bakımsız ve hiç öyle fotoğraflardaki gibi hoş görüntüye de sahip değil. İşletmede kalmadığımız için bir yorum yapamayacağım ama görünen köy kılavuz istemez..