demet evgar

Özellikle avlu dizisindeki başarısıyla hayranlığımın arttığı fazlasıyla yetenekli oyuncu.
Başrolünde yer aldığı aşkın gören gözlere ihtiyacı yok ve sofra sırları filmelerini zevkle izlemiştim.
Bugünse dudağına arı sokması ve yaşadığı talihsizliği mizahla anlatması gündemde yer tuttu.
dün yüzünü şiş halde bir caps görünce ilk başta makyaj veya farklı bir efekt sandığım, ancak sonra hikayesinde yaşadığı bu talihsiz olayda bile gerçekleştirdiği keyifli ve komik anlatımıyla kendine tekrar hayran bırakmış oyuncudur. arı dudağını soktuktan sonra bir de üstüne basmış ve ayağını da sokmuş ne yazık ki. kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

oyunculuğu yanında aynı zamanda sesi de çok güzeldir.
farketmeden - demet evgar
kendisini ilk kez tatlı hayat dizisinde bir yan rolde görmüştüm. o sahnede haluk bilginer'in oynadığı ihsan yıldırım karakterine yanlayan ve kusurlarını (göbekli olması, gazete okurken gözlerini kısması vb.) sanki övünülecekmiş şeylermiş gibi anlatılıyordu.

bugünkü halinden farkı açık ara dişleriydi. ön dişleri ters "v" şeklinde açıklık barındırıyordu ve tabii ki güzel bir kadının güzelliğini aşağı çekici özelliğe sahipti. aldı yürüdü kendi özenini bakımını yaptrıdı haliyle. (yarın bir gün botoks yaptırdığını duyarsam şaşırmam)

tiyatro sınavına girmesi konusunda ailesini ikna etmesi bir başka vurucu hikayedir. anlatıya göre sınava girmek için bir çeşit açlık grevi yapmış ve (tahminim) tuz eksikliğinden ötürü saç dökülmesine uğramış. sınavlara da perukla girmiş ve muvaffak olmuş. (bir şeyi bu kadar çok istemedim hayatımda sanırım) kendisine bu açıdan helal olsun diyorum.